Pirmoji Ledo linijos pergalė-techninė

DSC_0936Vakar turėjusios įvykti rungtynės tarp vietos Ledo linijos ir Klaipėdos Kirų taip ir neįvyko.Klaipėdiečiai nesugebėjo surinkti rungtynėms reikalingos minimalios sudėties,todėl Ledo linijai buvo įskaitytas techninis laimėjimas 5:0.Vis dėl to abiejų komandų susitarimu buvo žaidžiamos draugiškos rungtynės.Ledo linija šioms rungtynėms išrikiavo antraeilę sudėtį.tą padaryti įpareigojo rungtynių pobūdis,Kirai žaidė viso labo devyniese.

Šiauliečiai rungtynes pradėjo labai prastai.jautėsi didžiulis susijaudinimas,žaidėjai aikštelėje judėjo vangiai,Kirai savo ruožtu jautėsi kaip žuvis vandenyje ir kėlinį laimėjo pelnytai sausu rezultatu- 2-0.Pertraukėlės metu Ledo linijos žaidžiantysis treneris negailėjo kritikos savo komandos žaidėjams.Tas išėjo į naudą.Tik prasidėjus kėliniui,pats V. Parhomenko,jau šeštoje sekundėje pelno pirmąjį įvartį.Komanda tarsi pabunda.Šiame kėlinyje šiauliečiai pelno dar tris įvarčius be atsako ir į pertrauką Ledo linija jau išeina turėdama dviejų įvarčių persvarą.Po dviejų kėlinių rezultatas 4-2.Trečiajame kėlinyje šeimininkai apsukų nemažina.Šiauliečiai pasinaudodami varžovų nuovargiu per kėlinį pelno dar tris sausus įvarčius ir šias neplanuotai draugiškas rungtynes Ledo linija laimi rezultatu 7-2.