Principinę pergalę Ledo linija iškovojo penktadienį žaistose rungtynėse prieš kauno Bizonus

Praėjusį penktadienį Ledo linija žaidė antrąsias 2013/2014m NLRL čempionato rungtynes.Šį kartą šiauliečių laukė principinė dvikova su Kauno Bizonais.Po praeitų metų pralaimėtų pusfinalio finalinio ketverto  rungtynių,Kauno Bizonai tetroško vieno-pergalės.Šiais metais visos komandos pasikeitė neatpažįstamai,todėl prognozuoti iš anksto rungtynių baigtį tiesiog neįmanoma.

Rungtynių pradžia Ledo linijai nežadėjo nieko gero,kuomet antrą ir trečią žaidimo min.ant nubaustųjų suolo sėdo trys vienas po kito šiauliečių lyderiai (G.Vasiljevs,V.Parhomenko ir E.Trankalis). Laimei, be klaidų  sužaidę atkarpą trys prieš penkis, šiauliečiai išsaugojo vartus sausus ir toliau sėkmingai kovojo dėl kiekvieno aikštelės metro.12min. po A.Blažinsko ir Einaro Trankalio perdavimų, jaunasis Ledo linijos žaidėjas Tadas Zupka, išveda komandą į priekį.Baigiantis 16min.V.Parhomenko rezultatą didina iki 2-0.

Antrasis kėlinys buvo visiška priešingybė pirmajam.Kauniečiai perėmė iniciatyvą į savo rankas.Ledo linija didesnę žaidimo dalį praleisdavo savo aikštelės pusėje.Laimei, komandą šiuo sunkiu momentu, traukė geras vartininko Ainio Zalanso žaidimas.Šiame kėlinyje pasižymėti nepavyko niekam.

Pertraukos metu gavę pylos,nuo žaidžiančio trenerio ( V.Parhomenko),šiauliečiai padarė išvadas ir žiūrovai trečiajame kėlinyje išvydo visiškai kitokį žaidimą.Lemiamas lūžis įvyko po trečio įvarčio,kurį 45min. po D.Panovo perdavimo įmušė E.Baltaragis. Čia jau neatlaikė V.Sajaus nervai,kuris už spyrį varžovui buvo nubaustas 5+20min. nuobauda.Toliau,žaisdami daugumoje,šiauliečiai mušė tris įvarčius be atsako ir laimėjo šią principinę dvikovą triuškinančiu rezultatu 6-0.

Įvarčius pelnė: Ledo linija V.Parhomenko 2įv.,T.Zupka, E.Baltaragis, Einars Trankalis ir D. Panovs po 1įv.

Vroclavas H-D2013 004Vroclavas H-D2013 006Vroclavas H-D2013 015Vroclavas H-D2013 017Vroclavas H-D2013 026Vroclavas H-D2013 028