Sunki Ledo linijos pergalė trečiose NLRL čempionato rungtynėse

Vakar Klaipėdoje Ledo linija žaidė eilines šio sezono NLRL čempionato rungtynes. Daugelis laukė lengvos Ledo linijos pergalės,nes pasak kritikų,Klaipėdos Baltija šį sezoną ženkliai susilpnėjusi.Taip manė kritikai,bet ne Baltija.Dominavę didesnę žaidimo dalį,klaipėdiečiai tik rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti Ledo linijos pergalę.

Rungtynės prasidėjo gan smagiai.Jau ketvirtą žaidimo minutę,Ledo linija pirmavo 2-0.Rodėsi viskas klostosi pagal Ledo linijos lauktą scenarijų,bet jau 7min. klaipėdiečiai rezultatą sušvelnina.Pirmasis kėlinys baigėsi minimalia svečių persvara.

Antrąjį kėlinį šiauliečiai pradėjo turėdami aikštelėje vienu žaidėju mažiau. Šeimininkai perima iniciatyvą ir nuolat grasina šiauliečių vartams,laimei šį kartą pavyksta apsiginti. Sužaidus antrajame kėlinyje vos dvi minutes,  E.Trankalis už pražangą varžovui,sodinamas ant prasikaltusių suolelio.Šį sykį Baltija pasinaudoja turima kiekybine persvarą ir rezultatą lygina.2-2.30min.A.Gavrilovas vėl sugrąžina šiauliečiams minimalią persvarą 3-2.Būtina pažymėti žaidimo atkarpą,kuomet klaipėdiečiai aikštelėje turėjo dviejų žaidėjų persvarą ( scenarijus kartojasi kai Ledo linija žaidžia 3 prieš 5), tačiau ir šį sykį pavyksta išbristi sausiems.Visą antrą kėlinį klaipėdiečiai laikė iniciatyvą savo rankose ir pelnytai rezultatą lygina.3-3

Trečiajame kėlinyje Ledo linija pereina prie žaidimo dviem penketukais.Žaidimas pamažu išsilygina.Nei vienai iš komandų ilgą laiką pasižymėti nepavyksta. Baigiantis trečiajam kėliniui,  Ledo linijai pavyksta vėl rezultatą persverti savo naudai.Vėliau paaiškėjo,kad tai ir buvo lemiamas įvartis atnešęs Ledo linijai pergalę.Rungtynės laimėtos rezultatu 4-3.Trys laimėti taškai leido šiauliečiams įsitvirtinti pirmoje turnyrinės lentelės vietoje Vakarų konferencijoje.Ar šiauliečiai ten įsikūrė ilgam,sužinosime jau lapkričio 30 – gruodžio 1d,kuomet namuose Ledo linija žais su itin pajėgia Kaliningrado Delavaja Rus komanda.

Norisi pažymėti,kad šiose rungtynėse Ledo linija siuntė ritulį dar du kartus į varžovų vartus,bet nei vienas iš jų nebuvo įskaitytas.Toks buvo teisėjų sprendimas.

Įvarčius Ledo linijai pelnė: I.Krumkač,D.Panovs,A.Gavrilovas ir Einars Trankalis po 1

Baltijai : M.Cvetkov, L.Jonuška ir E.Bazevičius po 1