Pirmose Šiaulių m. ledo ritulio čempionato rungtynėse pergalę šventė Olimpas

Praėjusį penktadienį rungtynėmis tarp vietos Šaulio ir Panevėžio Olimpo komandų startavo Šiaulių miesto 2013/2014m. ledo ritulio čempionatas. Pirmasis įvartis šiose rungtynėse krito įpusėjus pirmajam kėliniui.Po K. Jusčiaus  smūgio,į priekį išsiveržė jaunieji Šaulio ritulininkai,tuo pačiu sukeldami dar didesnę intrigą.Šia persvara šiauliečiai džiaugėsi viso labo keturias minutes. 19min. po G.Šukio perdavimo R.Pelanis rezultatą išlygino-1-1.Visą likusį rungtynių laiką vyko apylygi kova ir jei ne 59min. grubi Šaulio komandos žaidėjo klaida,po kurios buvo paskirtas baudinys į šiauliečių vartus, būtų žaidžiamas pratęsimas.Baudinį sėkmingai realizavo ir tuo pačiu pergalę komandai padovanojo,jau kartą šiose rungtynėse pasižymėjęs,R.Pelanis.Galutinis rungtynių rezultatas 2-1 Olimpo naudai