Ledo linija vangiai pradėjusi rungtynes, jų baigtį išsprendė per antrąjį kėlinį

Kiek netikėtai prasidėjo vakar žaistos rungtynės tarp vietos Ledo linijos ir Šaulio komandų.Ledo linijos žaidėjai rungtynes pradėjo akivaizdžiai nenusiteikę.Susidarė toks įspūdis,kad pastarieji jau turi pergalę net nesužaidę rungtynių,bet jaunieji šauliukai taip negalvojo.Pasinaudodami Ledo linijos miegu, Šaulio ritulininkai ne tik greit panaikino vieno įvarčio deficitą,bet ir įkrovė dar viršaus ir laimėjo kėlinį 2-1.

Antrasis kėlinys jau buvo visiškai kitoks.Į penkis Ledo linijos įvarčius,Šaulys atsakė vienu,tad po dviejų kėlinių esant rezultatui 6-3, mažai kas beabejojo rungtynių baigtimi.

Trečiajame kėlinyje beliko tik formalumas, tačiau Ledo linija apsukų nemažino,atvirkščiai,vėlai prabudę pradėjo mušti įvarčius vienas po kito.Buvo jaučiamas priešininkų susitaikymas su rungtynių baigtimi,jaunimas kovėsi nebe taip,kaip susitikimo pradžioje,todėl įvarčiai buvo pelnomi lengvai.Trečią kėlinį Ledo linija laimėjo 6-1.Bendras rungtynių rezultatas 12-4.

 

Nežiūrint į gan didelį skirtumą,norėtųsi pagirti jaunuosius Šaulio ritulininkus už kovingumą ir gerą žaidimą.Faktas,kad pirmą kėlinį laimėjo Šaulys,byloja apie tai,kad šiame sezone jaunieji ritulininkai pergalėms jau pasiruošę.

Priminsime,kad gruodžio 27d.Bus žaidžiamos sekančios Šiaulių m.atvirojo ledo ritulio čempionato rungtynės.Susitiks Panevėžio Olimpas ir Šiaulių Šaulys.Linkime komandoms gero žaidimo.