Ledo linija metus užbaigé įspūdinga pergale

Šiandiena Ledo linija žaidė paskutines rungtynes šias metais ir jos susiklostė itin sėkmingai.Varžovas vakaru konferencijos lyderis – Delavaja Rus iš Kaliningrado.

Šiauliečiai labai galingai pradėjo rungtynes ir į pertrauką išėjo turėdami 3 įvarčiu persvarą.Po pirmo kėlinio 3-0 Ledo linija priekyje!

Antrajame kėlinyje rusai prabudo ir iniciatyvą perėmė į savo rankas. Vis tik,  gero vartininko žaidimo dėka,šiauliečiai išsaugojo turėtą persvarą ir antrajį kėlinį sužaidė taikiai 1-1.

Trečiajame kėlinyje žaidimas vyko apylygiai. Abi komandos žaidė tik dviem penketukais, vieni stengėsi žūt būt rezultatą išlyginti, kiti išsaugoti turimą pranašumą. Trečiajame kėlinyje komandos apsikeitė po įvartį, esant rezultatui 5-2,rodėsi,kad tai galutinis rungtynių rezultatas, tačiau paskutinėmis sekundėmis, rusai sugebėjo pelnyti garbės įvartį ir tablo jau rodė 5-3.

Norisi pasidžiaugti, kad komanda metus užbaigė pergalingai, tuo pačiu pasveikinti visus Ledo linijos žaidėjus su artėjančiomis šventėmis, palinkėti sėkmės ateinančiais metais ir kuo daugiau pergalių.

Artimiausios Ledo linijos rungtynės sausio 4-5 dienomis. Komanda dalyvaus tarptautiniame ledo ritulio turnyre Rygoje Sergėjaus Želtoko atminimui. Apie išvykimą informuosime papildomai.

Sausio 2d.vyks pirmoji Ledo linijos treniruotė 2014 metai įprastu laiku – 19.30val.