Iš tarptautinio ledo ritulio turnyro Ledo linija grįžo tradiciškai iškovojusi antrą vietą

Baigėsi savaitgalį Rygoje vykęs tarptautinis ledo ritulio turnyras Sergejaus Žoltoko atminimui.Turnyre dalyvavo dvi komandos iš Latvijos -BTC- Jevruss,AK Bars,bei dvi iš artimojo užsienio – Sparta Minsk ir Ledo linija Šiauliai.

Pirmąją turnyro dieną Ledo linija žaidė dvejas rungtynes.Pirmasis šiauliečių varžovas buvo,turnyro organizatorių komanda,  BTC – Jevruss.Ledo linija žaidė,kaip iš natų,praktiškai nedarydami klaidų,šiauliečiai laimėjo susitikimą rezultatu 6-0 ( 2-0,2-0,2-0). Vos po 15 min. pertraukėlės Ledo linija stojo į kovą su turnyro favoritu – AK Bars Riga komanda.AK Bars Riga komanda,tai Fan klubas tikrojo Kazanės AK Bars klubo,rungtyniaujančio KHL lygoje,todėl nenuostabu,kad fanų komanda taip pat galingai sukomplektuota iš ritulininkų žaidusių aukščiausiame lygyje. Susitvarkę su jauduliu ir atsigavę po greitai praleisto įvarčio,šiauliečiai garbingai kovėsi  iki antrojo kėlinio pabaigos,kuomet AK Bars padidino rezultatą iki 2-0.Aistros kaito. Paskutinėmis antrojo kėlinio minutėmis kilo masinės muštynės,kuriose dalyvavo visi aikštelėje buvę žaidėjai.Po šio incidento šiek tiek išsiderino Ledo linijos žaidimas.Turėję keletą labai dėkingų progų,šiauliečiai niekaip nesugebėjo įmušti ir už tai buvo nubausti dar dviem įvarčiais į savo vartus.Galutinis rungtynių rezultatas 4-0 AK Bars naudai.

Antrąją turnyro dieną Ledo linijos laukė svečiai iš Minsko – Sparta komanda.Pakiliai pradėję rungtynes,šiauliečiai greit susikrovė penkių įvarčių pranašumą.Vėliau paaiškėjo,kad tai ne į naudą.Jau galvodami,kad pergalė pasiekta,šiauliečiai taip atsipalaidavo,kad baigiantis antrajam kėliniui sugebėjo praleisti du greitus įvarčius.Po šių įvarčių Sparta pabudo ir visiškai perėmė iniciatyvą į savo rankas. Sparta perpratusi Ledo linijos žaidimą,po šiauliečių klaidų,baigiantis trečiajam kėliniui sugebėjo rezultatą sušvelninti iki minimumo 5-4.Paskutinėmis rungtynių sekundėmis vartininką pakeitę šeštu žaidėju,minskiečiai vos rezultato neišlygino,laimei, perėmę ritulį iš trečio bandymo šiauliečiai pelno šeštąjį įvartį.Galutinis rungtynių rezultatas 6-4 Ledo linijos naudai.