Po permainingos kovos dar viena Ledo linijos pergalė

Po ilgesnės pertraukos  Ledo linija vėl tęsė kovas NLRL čempionate. Vakar Klaipėdoje šiauliečiai žaidė su amžinu savo varžovu- Klaipėdos Baltija. Tariamai susilpnėjusi Baltija, auklėjo ženkliai sustiprėjusią Ledo liniją.

Pirmąjį kėlinį ryžtingai  pradėję šiauliečiai, iniciatyvą laikė savo rankose visą pirmąją žaidimo dalį. Baltija tenkinosi tik retsykiais surengtomis kontratakomis,bet vartus patikimai saugojo Ledo linijos vartininkas Ainis Zalans. 14 min.savo komandą į priekį išvedė D.Panovs ( V.Parhomenko)

Antrajame kėlinyje jau dominavo Baltija.31min šeimininkai rezultatą lygina.Šiame kėlinyje komandos pasikeitė vaidmenimis.Baltija atakavo,Ledo linija gynėsi ir priešininkų vartams grasino tik retsykiais po greitos kontratakos,kol viena iš jų baigėsi V.Parhomenko įvarčiu.Po dviejų kėlinių 2-1 Ledo linijos naudai.

Trečią kėlinį Ledo linija žaidė kaip niekad prastai.Neliko jokio komandinio žaidimo.Pagrindiniai šiauliečių lyderiai tenkinosi individualiais veiksmais,kas visiškai išderino žaidimą.Baltija po tokios dovanėlės ne tik rezultatą išlygino,bet 53min. išsiveržė į priekį, ir buvo matyti,kad jau džiaugiasi pergale,kuri buvo čia pat.56min. Einars Trankalis rezultatą išlygina,tuo pačiu padovanoja šiauliečiams šansą.Laimei,šio įvarčio įkvėpti,šiauliečiai pagaliau sužaidė taip,kaip ir turėjo žaisti visą susitikimą su tokiu varžovu,kaip Baltija.59min. komandos lyderis V.Parhomenko muša pergalingą įvartį.Ledo linija švenčia pergalę.Galutinis rungtynių rezultatas 4-3 Ledo linijos naudai.

Sveikiname komandą su iškovotais dar 3 taškais.Tikimės ,kad po šių rungtynių komanda padarys išvadas ir tinkamai pasiruoš šeštadienio rungtynėms su Kauno Bizonais.Linkime sėkmės!