60 minučių košmariško žaidimo ir 131 baudos minutė

Tikru košmaru galima pavadinti rungtynes,kurias šį savaitgalį Kaune Ledo linija žaidė su vietos Bizonais.Jau nuo pat rungtynių pradžios buvo jaučiama įtampa.Bizonai gerai atlikę namų darbus ėmėsi šiauliečių lyderių medžioklės. Į rungtynes surinkę viso labo 11 žaidėjų,šeimininkai sukūrė žaidimo planą,kuris jau pirmomis žaidimo minutėmis tapo aiškus- eliminuoti V.Parhomenko ir Einarą Trankalį,du Ledo linijos komandos lyderius. Labai gaila,kad tuo pačiu atsakė ir Ledo linijos žaidėjai,žaidimas ir rezultatas tapo jau nesvarbus.

Pirmieji,  kiekybinę persvarą išnaudojo Kauno Bizonai,kurie žaisdami keturiese prieš tris,pelnė du greitus įvarčius.( 6 ir 7 žaidimo min.) Šiame kėlinyje kauniečiai be atsako pelnė dar du įvarčius. Po pirmojo kėlinio 4-0 Bizonų naudai.

Antrajame kėlinyje aistros kaito dar labiau.Teisėjai akivaizdžiai nebekontroliavo rungtynių eigos. Abiejų komandų pagrindiniu tikslu tapo nokautuoti varžovą. Ledo linija visiškai pasidavė varžovų primestai taktikai ir į kiekvieną grubesnį veiksmą ar pasakytą piktą žodį,atsakydavo tuo pačiu.Jautėsi,kad Ledo linijai rezultatas jau nebesvarbus,svarbu garbingai sužaisti likusią rungtynių dalį.Tiesa 25 min.V.Parhomenko pelno šiauliečiams pirmąjį įvartį,bet netrukus Bizonai atsako tuo pačiu ir baigiantis kėliniui rezultatą dar didina.Po dviejų kėlinių 6-1 Bizonų naudai.

Pertraukos metu Ledo linija aptarė susidariusią situaciją ir pasižadėjo nebesivelti į kauniečių purviną žaidimą,o bandyti gelbėti rungtynes,susikoncentravus tik į rezultatą.Vienu metu viltis buvo atgimusi,kai 51 min.E.Trankalis rezultatą švelnina.Po minutės V.Parhomenko pelno savo antrąjį įvartį.Esant rezultatui 6-4 ir turint iniciatyvą savo rankose,rodėsi galima siekti pergalės,bet čia pat klystama ir vėl pražanga.Tuo puikiai pasinaudojo Bizonai,kurie pelno 7-ąjį ir paskutinį įvartį šiose rungtynėse.Likus 7sek. Š. Citavičius smūgiuoja į galvą Ledo linijos gynėjui E.Trankaliui,kuris į smūgį atsakė smūgiu lazda.Prasidėjo masinės muštynės,kuriose dalyvavo visi aikštelėje esantys žaidėjai.Netrukus nuo atsarginių suolo į aikštę išbėgo likusieji Bizonai,iš paskos ir Ledo linijos atsarginiai žaidėjai.Tiesa nei vienos ,nei kitos atsarginiai į muštynes nesivėlė.Tiek Šarūnas Citavičius,tiek Elvijs Trankalis buvo nubausti 25min.baudos.Tai reiškia,kad abu turės praleisti sekančias rungtynes.Galutinis rungtynių rezultatas 7-4 Bizonų naudai.

Keista,kad teisėjai niekaip nesureagavo į atsarginių žaidėjų išbėgimą ant ledo.Keista buvo stebėti ir tai,kad teisėjai nereagavo į nuolat nuo Bizonų atsarginių suolo siunčiamus keiksmažodžius,kurių tikslas buvo išvesti Ledo linijos žaidėjus iš pusiausvyros. Tas jiems pavyko. Artimiausiu metu bus rengiamas Ledo linijos komandos susirinkimas.Po kurio bus priimtas sprendimas dėl likusių paskutinių rungtynių su Bizonais žaidimo.