Ledo linija antrą kartą įveikė Kauno Bizonus

Sausio 18d.vykusios rungtynės Tarp Šiaulių Ledo linijos ir Kauno Bizonų sukėlė didelį atgarsį ledo ritulio visuomenėje.Priminsime,kad šiose rungtynėse komandos buvo apdovanotos net 131 baudos min.,bet ir NLRL kasą papildė 1100lt.

Iki šių rungtynių abi komandos buvo pasidalijusios po pergalę,todėl trečiųjų rungtynių baigtis buvo svarbi tiek Ledo linijai,tiek Kauno Bizonams.Specialiai šioms rungtynėms buvo pakviesti arbitrai iš Latvijos.

Rungtynes geriau pradėjo aikštelės šeimininkai- Ledo linijos ritulininkai,kurie jau 2min.po Einaro Trankalio smūgio ( R.Brinec ir A.Blažinskas) išsiveržė į priekį. 7-ą žaidimo minutę D.Panovs rezultatą didina iki 2-0, o 13-ą min.po R.Brinec ( E.Trankalis,A.Blažinskas) Ledo linija jau priekyje 3-0. Šiauliečiai rodosi įgyja saugią persvarą,tačiau paskutinę rungtynių minutę S.Kiršys rezultatą švelnina- 3-1.

Antrasis kėlinys neišsiskyrė niekuo ypatingu.Aikštelėje jautėsi įtampa.Komandos šiame kėlinyje nepasižymėjo niekuo,išskyrus baudos minutėmis.Patyrę teisėjai neleido žaidėjams įsiaudrinti.Antrajame kėlinyje Ledo linija sugebėjo uždirbti 46 baudos minutes- Bizonai-2min.

Prasidėjus trečiajam kėliniui tapo aišku,kad pirmoji įvartį įmušusi komanda,gali tikėtis sėkmės šiose rungtynėse.

Šį kartą sėkmė lydėjo aikštelės šeimininkus. Įpusėjus trečiajam kėliniui vėl pasižymėti pavyksta R.Brinecui.4-1.Lygiai po minutės tas pats R.Brinecas pelno savo trečią įvartį šiose rungtynėse,tuo pačiu didindamas rezultatą iki 5-1,praktiškai nulemia rungtynių baigtį.Iki rungtynių pabaigos likus kiek mažiau nei 7min.,kauniečiai rezultatą sušvelnina 5-2, bet praėjus vos keturioms minutėms V.Parhomenko deda tašką šiose rungtynėse.Galutinis rezultatas labiau nei įtikinamas-6-2.

Ledo linija savo varžovus įveikė ne tik rezultatu,bet ir baudos minutėmis 58min.prieš 30min.Priminsime,kad rungtynėms vadovavo arbitrai iš Latvijos,todėl apeliuoti į jų sprendimus nėra pagrindo.Būtina padaryti išvadas ir pagaliau suprasti,kad aikštelėje reikia žaisti,o ne teisėjauti!

Sekančias reguliariojo čempionato rungtynes Ledo linija žais su Klaipėdos Baltija.Apie rungtynių datą ir laiką informuosime papildomai.