Apmaudus Šaulio pralaimėjimas ir antroji Olimpo pergalė

Po ilgesnės pertraukos vakar buvo žaidžiamos  Šiaulių m. atvirojo ledo ritulio čempionato rungtynės. Susitiko Šiaulių Šaulys ir Panevėžio Olimpas.Priminsime ,kad pirmąjį tarpusavio susitikimą minimaliu rezultatu 2-1 buvo laimėję panevėžiečiai,todėl ir šį kartą buvo laukiama atkaklios kovos.

Pirmieji pasižymėjo jaunieji šauliečiai,bet netrukus Olimpas rezultatą išlygino.Toliau jau vis pirmaudavo svečiai.Vienu metu Olimpas buvo susikrovęs dviejų įvarčių pranašumą ir rodėsi,kad nugalėtojas po truputį aiškėja,bet akivaizdžiai patobulėjusi Šaulio ekipa,sugebėjo rezultatą išlyginti.Negana to,baigiantis pagrindiniam rungtynių laikui,Šaulys sugebėjo išsiveržti į priekį,bet klaida gynyboje,po kurios panevėžiečiai įgijo dviejų žaidėjų kiekybinę persvarą,leido panevėžiečiams rezultatą išlyginti.Taip arti buvusi pirmoji pergalė,Šauliui galima sakyti,išsprūdo iš rankų.

Pagal rungtynių reglamentą pasibaigus pagrindiniam laikui ir esant lygiam rezultatui,mušami bulitai.Šį kartą sėkmė lydėjo Olimpą,kurie įmušė vienintelį baudinį ( A. Blažinskas),kas ir nulėmė šių rungtynių nugalėtoją.Rezultatu 7-6 pergalę šventė Panevėžio Olimpas.