Šaulys mokė Ledo liniją ledo ritulio pagrindų

Vakar vykusiose Šiaulių m. ledo ritulio čempionato rungtynėse staigmeną pateikė Šaulys,kuris rezultatu 8-3 sutriuškino Ledo liniją.Tinkamai nusiteikę Šaulio ritulininkai kibo į darbą jau nuo pat rungtynių pradžios,tuo tarpu Ledo linija atrodė tarsi meistrų komanda,kuriai smarkiai  vėluoja atlyginimai.Pusantro kėlinio pravaikščioję, Ledo linijos žaidėjai, nieko negalėjo priešpastatyti  įsibėgėjusiems šauliukams.

Pirmasis kėlinys baigėsi Ledo linijos minimalia persvara 2-1.Po pertraukos Šaulys gana greitai rezultatą išlygino ir 25min. jau išsiveržė į priekį 3-2.Negana to, 26min. žaisdami mažumoje, jaunieji  Šaulio ritulininkai didina persvarą iki 4-2.Baigiantis antrajam kėliniui Ledo linija siunčia ritulį į Šaulio vartus ir rezultatą švelnina iki minimumo 4-3.Trečiajame kėlinyje siautėjo Šaulys,kurie sausai pamaitino Ledo liniją keturiais įvarčiais.

Faktas ,kad Šauliui įvarčius pelnė net penki žaidėjai,byloja,kad prieš Ledo liniją žaidė visa komanda.Laimėjęs prieš čempionato lyderę tokiu skirtumu,Šaulys trenkė durimis su šūkiu- mes pribrendome pergalėms! Ar tai tiesa matysime jau netrukus.Čempionatas tęsiasi.