Sužaistos dar vienerios Šiaulių m. atvirojo ledo ritulio čempionato rungtynės

Vakar buvo žaidžiamos paskutinės antrojo rato Šiaulių m ledo ritulio čempionato rungtynės.Susitiko vietos Ledo linija ir Panevėžio Olimpas.Rezultatu 10-3 pergalę šventė šiauliečiai.

Surinkę viso labo aštuonis žaidėjus ,Olimpo ritulininkai negalėjo nieko priešpastatyti Ledo linijai,kuri priešingai, nei rungtynėse su Šaulio komanda,demonstravo visai kitokio lygio žaidimą.Šiauliečiai rungtynių baigtį išsprendė dar pirmajame kėlinyje,kurį laimėjo 6-1.

Antrajame kėlinyje žaidimas išsilygino.Komandos žaidė be jokios įtampos,daugiau savo malonumui.Šiame kėlinyje stipresni buvo svečiai,kurie kėlinį laimėjo 1-0.

Trečiajame kėlinyje iniciatyvą vėl perėmė šeimininkai.Vis daugiau laiko Ledo linija praleisdavo priešininkų zonoje.Žaisdami aštuoniese,priešininkai akivaizdžiai pavargo.Tą patvirtina faktas,kad  žaisdami penkiese prieš tris Ledo linijos žaidėjus,sugebėjo prasileisti įvartį į savo vartus.Šį kėlinį Ledo linija laimėjo 4-1.Galutinis rungtynių rezultatas 10-3 Ledo linijos naudai.Protokolas 001