Lietuvos ledo ritulio čempionato bronzos laimėtoja – Ledo linija

Savaitgalį Elektrėnuose vyko Lietuvos ledo ritulio čempionato finalinio ketverto turnyras. Finaliniame ketverte trečius metus iš eilės dalyvavo Ledo linija.Šiais metais nesėkmingai susiklosčius burtams,Ledo linija jau pusfinalyje susitiko su šių metų stipriausia čempionato dalyve – Delavaja Rus komanda.

Rungtynėse su Kaliningrado komanda,šiauliečiai nagus rodė du kėlinius,trečiajame jautėsi nuovargis,prasidėjo baudos minutės,kurias Delavaja Rus paversdavo įvarčiais.Pirmasis ir antrasis kėliniai pralaimėti vienodu skirtumu 0-2.Trečiajame kėlinyje rusai pasižymėjo tris kartus,Ledo linija įvarčių nepelnė.

Rungtynėse dėl trečios vietos Ledo linija susitiko su Centro diviziono nugalėtojais- Kauno Baltų Ainiai komanda,kurie išvakarėse pusfinalyje nusileido Rokiškio Rokiškiui rezultatu 4-0.

Rungtynes geriau pradėjo šiauliečiai,kurie jau 2-ą minutę pelnė pirmąjį įvartį.Baltų Ainiai komanda sudaryta iš jaunimo stengėsi išnaudoti savo pranašumą- greitį,bet uždavę didelį tempą,dažnai patys pamesdavo ritulį lygioje vietoje.Tuo sėkmingai naudojosi šiauliečių lyderiai,klaidas paversdami įvarčiais.

Pirmąjį kėlinį Ledo linija laimėjo 2-0.Visus taškus ant i,šiauliečiai sudėliojo antrajame kėlinyje,kurį laimėjo 7-1.Trečiajame liko tik formalumas.Abiems komandoms nugalėtojas jau nekėlė jokių abejonių,todėl kėlinį minimaliu skirtumu 1-0 laimėjo Ledo linija.Galutinis rungtynių rezultatas labiau nei įtikinantis – 10-1 Ledo linijos naudai.

Finale dėl pirmosios vietos Kaliningrado Delavaja Rus nepaliko jokių šansų Rokiškio Rokiškiui.Nors ir palaikomi didelio būrio sirgalių,rokiškėnai negalėjo nieko priešpastatyti svečiams iš Rusijos ir pralaimėjo rungtynes – 11-4.

Tokiu būdu baigėsi 2013/2014m. Lietuvos Ledo ritulio čempionatas.Ledo linija šiais metais krito laipteliu žemiau,bet žinant,kad čempionato lygis smarkiai išaugo- tai tikrai geras pasiekimas.Sveikiname Ledo linijos komandą! Tikimės ,kad dar ne vienus metus Ledo linija sėkmingai kovos Lietuvos ledo ritulio čempionate.