Ledo linijos pergalė Šiaulių m. ledo ritulio čempionate

Vakar vykusiose rungtynėse tarp Ledo linijos ir Šaulio, pergalę rezultatu 9-3 šventė Ledo linija.

Pirmieji pasižymėjo Šaulio komanda,kurie 7 min. po A. Jokimčiaus  įvarčio ,išsiveržė į priekį.Tiesa gana greit Ledo linijai pavyko rezultatą išlyginti ( 8min. M.Šlepetis). Visą pirmą kėlinį vyko apylygis žaidimas.Ledo linija dažnai užspausdavo varžovus jų pačių zonoje,bet niekaip nesisekė pelnyti įvarčio. Šaulio ritulininkai stengėsi išnaudoti savo ginklą– jaunystę,todėl taktika grįsta greitomis kontratakomis,veikė. Šaulio puolėjams tiesiog pritrūkdavo sėkmės, kuomet išbėgę prieš vartininką,šaudavo pro šalį. Liaudyje kalbama neįmuši tu, įmuš tau.Taip ir nutiko. Baigiantis pirmam kėliniui 18min.A .Gavrilovas išveda savo komandą į priekį.Po pirmo kėlinio 2-1 Ledo linijos naudai.

Antrasis kėlinys visiškai priklausė Ledo linijai,kuri į vieną priešininkų įvartį atsakė penkiais.

Pirmasis įvartis tradiciškai krenta į Ledo linijos vartus.22 min.rezultatą išlygina T.Zupka 2-2. Šis įvartis Ledo linijai buvo itin nemalonus,nes buvo praleistas žaidžiant daugumoje .Lygus rezultatas išsilaiko neilgai.Po poros minučių po V.Parhomenkos įvarčio Ledo linija vėl išsiveržia į priekį.3-2. 29min.A.Gavrilovas pelno komandai antrą įvartį.Esant rezultatui 4-2,Ledo linijos komandoje vyrauja ramybė.Komanda pradeda demonstruoti grąžų žaidimą,žaidžia savo malonumui. Šiame kėlinyje Ledo linija pelno dar tris įvarčius be atsako ir praktiškai užsitikrina pergalę.Į pertrauką komandos išeina esant rezultatui 7-2.

Trečiajame kėlinyje liko tik formalumas. Abi komandos jau susitaikė su rungtynių baigtimi,todėl žaidimas vyko be didelių emocijų.Į du E. Baltaragio įvarčius,Šaulys atsakė vienu (K.Jusčius). Galutinis rungtynių rezultatas 9-3 Ledo linijos naudai.

Įvarčius pelnė : Ledo linijai E.Baltaragis 3įv.,V.Parhomenko ir A. Gavrilovas po 2įv., M.Šlepetis ir V.Adomavičius po 1įv.

Šauliui : A. Jokimčius,T.Zupka ir K.Jusčius po 1įv.

Sekančios Šiaulių m. ledo ritulio čempionato rungtynės bus žaidžiamos ateinantį penktadienį.Susitiks Olimpas – Šaulys.Rungtynių pradžia 19.30val.