Jungtinė Panevėžio- Šiaulių veteranų komanda turnyro RAIMIS 55 trečios vietos laimėtoja

Savaitgalį Kaune vyko tarptautinis ledo ritulio turnyras RAIMIS 55 taurei laimėti.Turnyre dalyvavo Ryga ESCADA,Kauno SPARNAI-STAKLĖS,Elektrėnų SPORTO CENTRAS,bei LEDO LINIJA sudaryta iš Panevėžio,bei Šiaulių ritulininkų.Turnyre galėjo dalyvauti 40m. ir vyresni ritulininkai,žaidžiama buvo pagal veteranų taisykles ( be kontakto ) du kėliniai po 15min.gryno laiko.Kiekviena komanda sužaidė po tris rungtynes.

Pirmąsias rungtynes Ledo linija žaidė,kaip vėliau paaiškėjo,su pirmos vietos laimėtoja Kauno SPARNAI-STAKLĖS komanda.Ledo linija dažniausiai buvo besivejančių vaidmenyje.Pirmieji pasižymėjo šeimininkai,tačiau jau netrukus A.Blažinskas sėkmingai realizavo baudinį ir rezultatas tapo lygus.Iki pat rungtynių pabaigos aikštelėje vyko lygi kova ir rungtynių nugalėtojas paaiškėjo paskutinėmis minutėmis.Aikštelės šeimininkai pirmaudami 4-3,bandė rezultatą išsaugoti,na o Ledo linija rizikavo,bandydami rezultatą išlyginti,bet paskutinėmis sekundėmis buvo nubausti įvarčiu.Rungtynes rezultatu 5-3 laimėjo STAKLĖS -SPARNAI.

Antrąsias rungtynes Ledo linija žaidė su Ryga ESCADA komanda,kuriai dar nesužaidus nei vienerių rungtynių,buvo kabinama nugalėtojų etiketė.Šiame susitikime pergalę 3-0 šventė broliai latviai,kurie du iš trejų įvarčių pelnė mušdami baudinius.Pagal turnyro reglamentą už prasižengimą žaidėjai nebuvo sodinami ant nubaustųjų suolelio,bet buvo skiriamas baudinys.

Paskutines rungtynes Ledo linijai žaidė,su taip pat dvi rungtynes pralaimėjusiais,Elektrėnų Sporto Centras ritulininkais.Tai buvo rungtynės dėl bronzos,todėl aikštelėje jau nuo pat pirmų minučių vyko arši kova.Pirmieji į priekį išsiveržė Sporto – Centras.Netrukus Ledo linija rezultatą išlygino ir viskas prasidėjo nuo pradžių.Antrajame kėlinyje esant rezultatui 2-2,Ledo linijai pavyko pelnyti trečiąjį,kaip vėliau paaiškėjo,pergalingą įvartį.

Turnyrą laimėjo aikštelės šeimininkai Kauno Sparnai-Staklės komanda.Antri- Ryga ESCADA,treti Ledo linija,ketvirti- Elektrėnų Sporto- centras.