Iniciatyvą perėmusi trečiajame kėlinyje, Ledo linija sugebėjo išplėšti pergalę

Vakar buvo žaidžiamos draugiškos rungtynės su Gargždų Ledžinga.Pastaroji komanda dalyvavo Žemaitijos ledo ritulio čempionate ir finišavo penktoje vietoje.

Gan ženkliai atjaunėjusi ,,Ledžinga“, diktavo sąlygas nuo pat pirmų žaidimo minučių.Ketvirtą žaidimo minutę po J.Blagnio įvarčio,svečiai išsiveržė į priekį 1-0.Įpusėjus kėliniui Ledžinga rezultatą padvigubino. Savo ruožtu,Ledo linija niekaip neįstengė pramušti Gargždų vartininko. Šiauliečiai, net atsidūrę vienas prieš nulį ,šaudė į I.Plotnikovo apsaugas ,todėl į pertrauką šeimininkai išėjo nuleidę galvas.

Antro kėlinio pradžia taip pat nežadėjo nieko gera.Jau antrą kėlinio minutę,svečiai rezultatą didina iki 3-0., o dar po dviejų minučių rezultatas jau bauginantis – 4-0.

Pagaliau,27 min.po V. Parhomenko perdavimo, E.Baltaragis rezultatą švelnina.4-1.Netrukus T.Zupka dar kartą mažina skirtumą,bet tą pačią minutę,N. Kotlerov atstato trijų įvarčių persvarą.Tiksint paskutinėmis antro kėlinio sekundėmis,V.Parhomenko apdovanoja svečius įvarčiu į rūbinę ir švelnina skirtumą iki dviejų įvarčių 5-3.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai perima iniciatyvą į savo rankas. Pirmomis kėlinio minutėmis komandos apsikeičia po įvartį,na o nuo penktos kėlinio minutės,įvarčius muša jau tik Ledo linija. 53min. R.Dembinskis išveda komandą į priekį- 7-6. Svečiai deda visas pastangas rezultatą išlyginti,bet šeimininkai ginasi be klaidų. Likus žaisti kiek mažiau nei penkias minutes, draugiškos rungtynės vos neperauga į masines muštynes. Ledo linijos žaidėjas šalinamas iš aikštės iki rungtynių pabaigos.Ledžinga įgauna šansą. Laimei Ledo linijai pavyksta apsiginti.Šeimininkai laimi rungtynes rezultatu 7-6.

Įvarčius Ledo linai pelnė: V.Parhomenko ir A. Blažinskas po2įv., E.Baltaragis,T.Zupka ir R.Dembinskis po 1įv.

Ledžinga : J.Blagnys,P.Bigenis,D.Matula,A.Sopožnikovas,N.Kotlerov ir V.Dvarionas po 1įv.