Baigėsi Šiaulių m. atvirasis ledo ritulio čempionatas

Rungtynėmis tarp Šiaulių Ledo linijos ir Panevėžio Olimpo finišavo Šiaulių m. atvirasis 2013/2014m. ledo ritulio čempionatas.

Rungtynes geriau pradėjo Olimpo ritulininkai,kuriems įvartį pelnyti prireikė viso labo 24 sek. Per daug  atsipalaidavę ir nenusiteikę kovai, Ledo linijos ritulininkai ilgai ieškojo kelių link Olimpo vartų. 6min.A. Mačiukas rezultatą išlygina,bet vos po 10 sek. T. Kilžentis atstato savo komandos pranašumą.2-1. Po tokio šalto dušo prabudo Ledo linijos puolėjai.14min.V. Parhomenko rezultatą išlygina,o 17min.E. Baltaragis išveda savo komandą į priekį.3-2

Antrasis ir trečiasis kėliniai labai panašūs.Ledo linija laimi abu kėlinius minimaliu skirtumu 1-0,1-0. Šeimininkai laikė iniciatyvą savo rankose,bet daugiau pasižymėti taip ir nepavyko.Teisybės dėlei,reiktų pažymėti,kad  Olimpas taip pat turėjo dėkingų progų įvarčiui pelnyti,bet pramušti A. Adomaičio nesisekė. Galutinis rungtynių rezultatas 5-2 Ledo linijos naudai.

Po šių rungtynių tapo aiškūs antros ir trečios vietų laimėtojai.Antrą vietą iškovojo jaunoji Šaulio komanda,kuri čempionato eigoje,sugebėjo po kartą nuskriausti Ledo liniją ir Olimpą.Treti liko,praeito sezono nugalėtojai, Panevėžio Olimpo ritulininkai.

Atskirų nominacijų nugalėtojai : perspektyviausias žaidėjas – K.Dilinskis ( Šaulys), geriausias vartininkas A. Adomaitis ( Ledo linija), geriausias gynėjas A.Zikas ( Olimpas),geriausias puolėjas- T.Zupka,naudingiausias čempionato žaidėjas – V.Parhomenko ( Ledo linija)

DSC_0085DSC_0106DSC_0345DSC_0586DSC_0591DSC_0604DSC_0608DSC_0637DSC_0649 DSC_0649DSC_0655DSC_0666DSC_0676DSC_0687DSC_0715