Antroji Ledo linijos pergalė ZAHL čempionate

Šį savaitgalį Ledo linija žaidė eilines ZAHL veteranų čempionato rungtynes Jelgavoje su vietos Bokova komanda.

Jau nuo pat pirmos žaidimo minutes šiauliečiai spaudė varžovus jų pačių aikštelės zonoje ir netrukus pavyko pelnyti pirmąjį įvartį (3min).1-0.Šeimininkai stengėsi atsilyginti tuo pačiu,bet šiame kėlinyje daugiau pasižymėti nepavyko niekam.

Antrajame kėlinyje Ledo linija pridėjo dar keturis įvarčius be atsako ir užtikrintai laimėjo šį susitikimą rezultatu 5-0.Po šios pergalės Ledo linija išlieka šeštoje turnyrinės lentelės vietoje.Nuo būsimų varžovų VIANOR komandos,šiauliečiai atsilieka vienu tašku,tačiau Ledo linija sužaidusi vienomis rungtynėmis mažiau.

Įvarčius Ledo linijai pelnė : A.Jansons 3 įv, V.Adomavičius ir S.Krumkač po 1 įv.

Sekančias ZAHL veteranų čempionato rungtynes Ledo linija žais lapkričio 15d.15,30val su Jelgavos VIANOR komanda.