Čempionato starte – rungtynės vertos finalo

Vakar rungtynėmis tarp Panevėžio LRK Olimpas ir Telšių HC Mastis startavo 2014/2015m Šiaulių m.atvirasis ledo ritulio čempionatas.Rungtynėse,kurios buvo vertos finalo vardo, sėkmė lydėjo panevėžiečius.

Rungtynes Panevėžiečiai pradėjo labiau susikaupę ir jau trečią žaidimo minutę,po A.Blažinsko perdavimo savo komandą į priekį išvedė S.Baltušis. Pirmaudami, Olimpo ritulininkai  nė nemanė mažinti apsukų,nuolat grasina žemaičių vartams.15min A.Verkelis rezultatą dvigubina.2-0 Olimpo naudai. Po šio įvarčio Mastis pabunda,perima iniciatyvą ir sugrąžina žiūrovams viltį išvysti tikrai geras rungtynes.Baigiantis pirmajam kėliniui,įvarčiu į rūbinę,  Olimpą baudžia V.Čiginskas ( 20min.).Po pirmojo kėlinio rezultatas 2-1 Olimpo naudai.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje pasikeitė.Po sėkmingos pirmojo kėlinio pabaigos,HC Mastis ritulininkai patikėjo sėkme ir nuolat grasino panevėžiečių vartams.Įpusėjus kėliniui ( 27min.) V.Čiginskas rezultatą lygina,tuo pačiu atstatydamas  intrigą.31min.R.Pelanis gražina Olimpui vieno įvarčio pranašumą.Savotišką šansą padėti tašką šiose rungtynėse panevėžiečiai įgauna 35min,kuomet iš aikštelės šalinami du Masčio ritulininkai,bet šio šanso neišnaudoja.Už tai panevėžiečiai vos liko nenubausti.Tik 1,5sek.pritrūko,kad komandos santykius aiškintųsi bulitais. V.Petkaus metimas skriejo tiksliai į  vartus,bet jau po sirenos. Rezultatu 3-2 Panevėžio Olimpas šventė pergalę.

Sekančios Šiaulių m.ledo ritulio čempionato rungtynės bus žaidžiamos lapkričio 10d.19,30val.Susitiks Šiaulių Šaulys su Šiaulių Sakalas komanda.