Šiaulių m ledo ritulio čempionate pirmoji sensacija

Didžiulę staigmeną vakar dienos rungtynėse pateikė Šiaulių Sakalo komanda, kuri įveikė,prieš tai favoritu laikytą,Šiaulių Šaulį.Praeito sezono antros vietos laimėtoja -Šiaulių Šaulio komanda,nė iš tolo nepriminė tos komandos,kuri pareitame čempionate skėlė antausį tiek Ledo linijai,tiek Panevėžio Olimpui.

Baigiantis pirmajai susitikimo minutei savo komandą į priekį išveda M.Šlepetis. 1-0 Sakalo naudai.Tokio akibrokšto iš naujai suburtos komandos mažai kas laukė,o ypač ambicingi šauliukai.Prastas nusiteikimas rungtynėms ir priešininko neįvertinimas darė savo.Baigiantis 18min R.Dembinskiui pasiseka rezultatą išlyginti ir rodėsi tuoj viskas stos į savo vietas,bet M.Šlepetis apdovanoja Šaulį įvarčiu į rūbinę ir atstato savo komandai vieno įvarčio pranašumą.2-1 Sakalas priekyje.

Antrajame kėlinyje 26min. po G.Šmikal įvarčio Šauliui pavyksta dar kartą atstatyti pusiausvyrą ir grąžinti intrigą,bet viską į pradžią praėjus vos 1.5min grąžina M.Šlepetis. Po šio įvarčio Šaulys kapituliuoja.Žaisdami viso labo devyniese, šauliukai akivaizdžiai pritrūko jėgų.Sakalas antrajame kėlinyje dar du kartus siunčia ritulį į Šaulio vartus.Įdomumo dėlei reikia pažymėti,kad paskutinį įvartį Sakalas pelnė žaisdami mažumoje,paskutinę sekundę.Galutinis rungtynių rezultatas 5-2 Sakalo naudai.

Įvarčius pelnė: Sakalas M.Šlepetis 3įv.,V.Juozelaitis ir T.Kirstukas po 1įv.

Šaulys : R.Dembinskis ir G.Šmikal po 1įv.