Žemaičiai siautėjo aikštelėje ir tik per plauką nusileido šeimininkams

Tikrą pirtį žemaičiai užkūrė Ledo linijai vakar dienos rungtynėse.Prasidėjus 4min,telšiškiai jau pirmavo 2-0. Ledo linija gavo šoką tikrąja ta žodžio prasme. Padriki veiksmai aikštelėje niekaip neleido sušvelninti rezultato.

Pagaliau 12min.,tai padaryti pavyko E.Baltaragiui. dar už minutės pasižymėjo V.Parhomenko.Rezultatas tapo lygus 2-2.

Antrajame kėlinyje komandos žaidė ping-pongą. HC Mastis persveria rezultatą (28min.A.Butkevičius),lygiai už min. V.Parhomenko rezultatą lygina.3-3. Dar už min.( 30min.) V.Parhomenko persveria rezultatą Ledo linijos naudai,o jau 31min. CH Mastis vėl lygina rezultatą (31min.) Toliau dar gražiau..36min.G.Makarovas vėl išveda Ledo liniją į priekį,o jau 37min. Mastis vėl lygina ( V.Žąsinas) Esant lygiam rezultatui 5-5 ir likus iki rungtynių pabaigos 2,5min. Ledo liniją vėl gelbsti komandos treneris ir žaidėjas V.Parhomenko.Logiška buvo laukti vėl išlyginamojo įvarčio,bet laimei tai padaryti HC Mastis pritrūko laiko.Ledo linija iškovojo sunkią pergalę rezultatu 6-5.

Įvarčius pelnė: Ledo linijai : V.Parhomenko 4įv.,E.Baltaragis ir G.Makarovas po 1įv.

HC Mastis : A.Butkevičius 3įv.,A.Liubavičius ir V.Žąsinas po 1įv.

Sekančios Šiaulių m.atvirojo čempionato rungtynės bus žaidžiamos ateinantį pirmadienį lapkričio 17d.Susitiks Panevėžio Olimpas – Šiaulių Sakalas.Rungtynių pradžia 19.30val.

Linkime komandoms gero žaidimo.Sirgalius kviečiame palaikyti savo komandas.