Nugalėjo patirtis,nors debiutantai intrigą sukūrė

Vakar buvo žaidžiamos eilinės Šiaulių m. Ledo ritulio čempionato rungtynės tarp vietos Sakalo ir Panevėžio Olimpas komandų.Po naujokų išsišokimo ( pergalės prieš Šaulį),daugelis laukė intrigos ir šiose rungtynėse.

Įpusėjus pirmajam kėliniui Panevėžio Olimpas susikrovė dviejų įvarčių pranašumą ( 08min.ir 12min.) Daugelis patikėjo lengva panevėžiečių pergale,bet įvartis į svečių vartus 19min.,sugrąžino intrigą.Į pertrauką komandos išėjo esant rezultatui 2-1 Olimpo naudai.

Po sėkmingos pirmojo kėlinio pabaigos,Sakalo komanda įgavo antrą kvėpavimą.Šiauliečiai pradėjo žaisti agresyviau, dažniau pavykdavo  kontratakuoti .Taip žaisdami čempionato debiutantai,vertė labiau patyrusius priešininkus nervintis.24min.turėdami vieno žaidėjo pranašumą aikštelėje, Sakalas sugebėjo rezultatą išlyginti.Rungtynės pasiekė aukščiausią tašką.Intriga sugrįžo…

Pirmieji užduoto tempo neatlaikė Sakalo ritulininkai.Įpusėjus antrajam kėliniui Olimpas muša du įvarčius be atsako ( 29min.ir 31min.) ir deda tašką šiose rungtynėse.Olimpas švenčia pergalę rezultatu 4-2.

Įvarčius pelnė: Olimpui : G.Šukys 2įv., R.Keliačius ir A. Blažinskas po 1įv.

Sakalui : M.Šlepetis ir P.Paužuolis po 1įv.

Po šios pergalės Panevėžio Olimpas įsitvirtino pirmoje turnyrinės lentelės vietoje