Patirtis nugalėjo jaunystę

Su dideliu susidomėjimu buvo laukiama susitikimo tarp HC Mastis ir Šiaulių Šaulio komandų.Abi komandos dar nebuvo patyrusios pergalės skonio,todėl komandų akistata žadėjo didelę intrigą.

iki 6min.vyko apylygė kova.Tai viena,tai kita komanda surengdavo pavojingas atakas prie varžovų vartų.pagaliau 7min.pirmieji prabilo žemaičiai. HC Mastis komandos rezultatyviausias žaidėjas A.Butkevičius tiksliai siunčia ritulį į Šaulio vartus ir išveda savo komandą į priekį 1-0.Pirmajame kėlinyje daugiau pasižymėti nepavyko niekam,išskyrus nuobaudas.Šaulys surinko 2 baudos minutes,Mastis – 4min.

Antrajame kėlinyje prasidėjus 6min.HC Mastis rezultatą didina 2-0 ( S.Mikalauskas). Tą pačią minutę V.Čiginskas  dar sykį skriaudžia Šaulio komandą.Rezultatas daug žadantis – 3-0. 28 min. K.Dilinskis rezultatą švelnina,tuo pačiu suteikdamas viltį Šauliui kovoti dėl pergalės,tačiau,kaip vėliau paaiškėjo,tai buvo tik trumpas blykstelėjimas.Šiame kėlinyje dar du kartus telšiškiai nuginklavo Šaulio vartininką ( 31min.I Šmakov ir 36min.A.Butkevičius. Galutinis rezultatas 5-1 HC Mastis naudai.

Būtina pažymėti,kad Šaulio komanda daugiausia rėmėsi individualiu žaidimu,HC Mastis žaidė komandinį žaidimą.Dar viena Šaulio pralaimėjimo priežasčių – baudos minutės.Šaulys surinko 16 baudos minučių,Mastis – 10min.

Įvarčius pelnė : HC Mastis : A.Butkevičius 2įv.,S.Mikalauskas, V.Čiginskas, I.Šmakovas po 1įv.

Šaulys : K.Dilinskis 1įv.