Sakalas palūžo tik rungtynių pabaigoje

Vakar dienos rungtynėse susitiko čempionato debiutantai- Šiaulių Sakalas ir viena labiausiai patyrusių komandų- Šiaulių Ledo linija.Nežiūrint į tai,kad Sakalas naujai iškepta komanda, kovojo kaip lygus su lygiais su vienu iš čempionato lyderiu.

Ledo linijai,tik baigiantis pirmajam kėliniui,pavyko pramušti Sakalo vartininką.Į pertrauką komandos išėjo esant rezultatui 1-0 Ledo linijos naudai.

Antrajame kėlinyje ilgai laukti įvarčio neteko. 24min. Ledo linijai pavyko skirtumą padvigubinti.2-0.Rodėsi bus pasiekta lengva pergalė.Šias prognozes greit paneigė S,Kulnys,kuris 27min. po D.Gajausko perdavimo sušvelnina rezultatą iki minimumo.Likusią žaidimo dalį iniciatyva priklausė Ledo linijai,bet įvarčių nebuvo.Ledo linijai siekti pergalės padėjo pats Sakalas.Po dviejų klaidų gynyboje, naujokai aikštelėje liko trise prieš penkis Ledo linijos žaidėjus.Ledo linija sėkmingai išnaudojo kiekybinę persvarą.Pasiekti du įvarčiai žaidžiant daugumoje praktiškai ir nulėmė rungtynių baigtį.Dar vienas įvartis į Sakalo vartus krito paskutinę susitikimo minutę.Rungtynės baigėsi rezultatu 5-1 Ledo linijos naudai.

Įvarčius komandoms pelnė: Ledo linijai : P.Šidiškis 3įv.,S.Bačianskas ir S.Kazlauskas po 1įv.

Sakalui : S.Kulnys 1įv.