Nugalėtojui išsiaiškinti pagrindinio rungtynių laiko nepakako

Vakar dienos rungtynės tarp vietos Šaulio ir Panevėžio Olimpo, kėlė didžiulį susidomėjimą šios sporto šakos atstovams. Gerokai sustiprėjusi Šaulio ekipa jau nuo pat pirmųjų minučių kibo į atlapus Olimpui. Tokia taktika kiek išmušė panevėžiečius iš vėžių.Didesnę pirmojo kėlinio dalį,Olimpo ritulininkai praleido savo aikštelės pusėje ir daugiausia tik gynėsi.Tai daryti panevėžiečiams sekės iki 11min.,kuomet H.Navickas išveda komandą į priekį.1-0 Šaulio naudai.Pirmajame kėlinyje daugiau pasižymėti niekam nepavyksta.

Antrajame kėlinyje vaizdas visiškai pasikeičia.Iniciatyvos jau imasi Olimpas. Šaulys nė iš tolo neprimena tos komandos,kuri buvo pirmajame kėlinyje.Įpusėjus kėliniui Olimpas rezultatą lygina ( 30min.D.Jankauskas) 36min. Šauliui vėl pavyksta susigrąžinti minimalią persvarą.Įtampa auga.Šaulį rezultatas tenkina,todėl šiauliečiai stengiasi tik gintis.Iki rungtynių pabaigos likus žaisti dviem minutėm, Olimpas rezultatą išlygina ( G.Vengris). Paskutinėmis rungtynių sekundėmis Olimpas turėjo realų šansą padėti tašką šiose rungtynėse,Šaulio laimei pritrūko kelių sekundžių.Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi taikiu rezultatu 2-2.

Mušant baudinius sėkmė lydėjo Šiaulių Šaulį,kurie minimaliu skirtumu šventė pergalę.

Praėjusį sekmadienį buvo žaidžiamos rungtynės tarp HK Mastis ir Šiaulių Sakalo komandų.Rungtynių eiga klostėsi identiškai,kaip ir rungtynėse  Ledo linija- Sakalas.Pirmąjį kėlinį Sakalas sužaidė galingai ir nusileido tik vienu įvarčiu.

Antrajame kėlinyje į keturis HK Mastis įvarčius Sakalas atsakė vienu.Galutinis rungtynių rezultatas 5-1 HK Mastis naudai.

Šį ketvirtadienį bus žaidžiamos paskutinės pirmojo rato rungtynės.Susitiks Ledo linija – Šaulys.Rungtynių pradžia 19.30val.