Paskutinės I rato rungtynės itin permainingos

Vakar rungtynėmis tarp Ledo linijos ir Šaulio buvo užbaigtas pirmasis Šiaulių m.ledo ritulio čempionato ratas.Komandos viena kitą labai gerai pažįsta,kartu treniruojasi,todėl daugeliu atveju, vieno ar kito žaidėjo veiksmai buvo lengvai nuspėjami.

Rungtynės prasidėjo galingu Ledo linijos spaudimu.Pirmas keletą minučių,iniciatyva visiškai priklausė Ledo linijai.Tačiau tas truko neilgai…Šaulys greitai atsigavo,žaidimas išsilygino.

Vis tik, pirmieji Įvarčiu džiaugėsi Ledo linijos žaidėjai.Po G.Makarovo taiklaus smūgio ( 5min.),Ledo linija išsiveržė į priekį 1-0. Šaulys savo gretose turėdamas daug jaunesnių žaidėjų,stengėsi panaudoti savo ginklą-greitį.Tankiai regzdami greitas kontratakas,šauliukai pasiekį savo.10min. rezultatą išlygina V.Juozelaitis. Toliau scenarijus kartojasi.Ledo linija išsiveržia į priekį,Šaulys vėl lygina.Į pertrauką komandos išeina esant lygiam rezultatui 2-2.

Po pertraukos vėl tas pats.Ledo linija išsiveržia į priekį,Šaulys lygina.Rungtynės klostosi tarsi pagal iš anksto parašytą scenarijų.Esant lygiam rezultatui 3-3 ir rungtynių laikui einant į pabaigą,iniciatyvą perima Šaulys. Ledo linija niekaip negali susigrąžinti žaidimo kontrolės.Būtina pažymėti,kad Šauliui kiek nepasisekė,nes turėdami realų šansą persverti rezultatą savo naudai,juo nepasinaudojo.Ledo linija už tai baudžia įvarčiu ( 38min.V.Parhomenko) ir kaip vėliau paaiškėjo deda paskutinį tašką šiose rungtynėse.Ledo linija švenčia pergalę rezultatu 4-3

Šiomis rungtynėmis baigėsi pirmojo rato kovos.

Antrojo rato rungtynės bus žaidžiamos jau ateinantį pirmadienį.Susitiks Šaulys-Sakalas.Ar pavyks Šauliui grąžinti skolą Sakalui,netrukus sužinosime.Rungtynių pradžia 19.30val.