Antrąjį ratą Šaulys pradėjo pergale

Vakar buvo sužaistos pirmosios Šiaulių m.ledo ritulio čempionato antrojo rato rungtynės. Susitiko dvi vietos komandos – Šaulys ir Sakalas.Pastarieji pirmajame rate sugebėjo įveikti Šaulį,todėl su dideliu susidomėjimu buvo laukiama šių komandų dvikovos.

Sakalas jau pirmąją rungtynių minutę atidarė savo sąskaitą. Pasižymėjo M.Šlepetis ( 00.43min.) Šiuo įvarčių čempionato debiutantai dar kartą pareiškė- pergalė pirmajame rate neatsitiktinė!

Visą pirmąjį kėlinį aktyvesni buvo Šaulio ritulininkai.Sakalas savo ruožtu patikimai gynėsi,kartas nuo karto surengdavo pavojingas kontratakas.Tik patikimai žaidusio Šaulio vartininko dėka,Sakalui nepavyko rezultato padidinti.

Baigiantis pirmajam kėliniui pagaliau Šauliui pavyksta rezultatą išlyginti.( 18min.G.Stulgaitis) Į pertrauką komandos išeina esant lygiam rezultatui 1-1

Antrajame kėlinyje aikštelėje vaizdas panašus.Kiek aktyviau žaidžia šauliukai,Sakalas patikimai ginasi ir bando greitas kontratakas.

Trečią antro kėlinio minutę Sakalas klysta gynyboje ir vienas žaidėjas siunčiamas ant atsarginių suolo.Šaulys bando savo šansą ir jiems tai pavyksta.Likus iki nuobaudos galiojimo 1sek.D.Kareiva išveda savo komandą į priekį.2-1 Šaulio naudai.

Baigiantis antrajam kėliniui D.Kareiva deda tašką šiose rungtynėse,siųsdamas ritulį į Sakalo vartus.( 38min.) Lyginti rezultatą Sakalui trūksta laiko,o ir Šaulys mūru stoja ginti savo vartų.

Galutinis rungtynių rezultatas 3-1.Šauliui pavyksta atsirevanšuoti. Tai buvo paskutinės Šaulio rungtynės šiais metais.Gerai užbaigti metai nuteikia optimistiškai ir gal būt tai sėkmės ženklas ateinančiais metais.

Sekančios antrojo rato rungtynės bus žaidžiamos gruodžio 22d. Susitiks Panevėžio Olimpas – Šiaulių Sakalas. Rungtynių pradžia 19.30val.Tai bus paskutinės Šiaulių m. ledo ritulio čempionato rungtynės šiais metais.