Pirmajam kėliniui atidavę visas jėgas pritrūko antrajam

Vakar buvo žaidžiamos Šiaulių atvirojo ledo ritulio čempionato II rato rungtynės tarp vietos Sakalo ir Panevėžio Olimpo komandų.

Rungtynes,kaip jau ne kartą tai darė,geriau pradėjo Šiaulių Sakalas komandos ritulininkai. Šeštą rungtynių minutę,po grubios Olimpo klaidos,Sakalo komandos lyderis M.Šlepetis, išveda savo komandą į priekį.Tiesa šiauliečiai džiaugėsi neilgai.Jau už min.rezultatą išlygina A.Blažinskas ( perd.D.Jankauskas). Po šios greitos įvarčių apsikeitimo ceremonijos, lygiai už 1min.Sakalą vėl gelbsti M.Šlepetis. 2-1 Sakalo naudai.

Panika Olimpo stovykloje pasijuto po dar vieno įvarčio.12min.A.Šulčius įsirašo tašką į savo sąskaitą ir didina Sakalo persvarą iki dviejų taškų.

Olimpas nenuleidžia rankų.Pagaliau 15min.Olimpui pavyksta rezultatą sušvelninti iki minimumo.Komandos į pertrauką išeina esant minimaliai Sakalo persvarai- 3-2

Gerai pradėję rungtynes Sakalo ritulininkai,visiškai priešingai atrodė antrojo kėlinio pradžioje. Nesusikaupę pradėję rungtynes,šiauliečiai netrukus buvo nubausti.Antrą antro kėlinio min.G.Šukys rezultatą vėl lygina.3-3

Sekančias dešimt minučių žaidimas vyko be įvarčių.Pavargęs Sakalo lyderis-M.Šlepetis jau nebebuvo toks agresyvus,kaip rungtynių pradžioje.Tas lėmė,kad šiauliečiai buvo priversti keisti savo žaidimo taktiką Daugiau perėję į gynybą,nei galvodami apie puolimą,Sakalo ritulininkai buvo nubausti.33min.V.Paurys jau išveda Olimpą į priekį.4-3

35min.tas pats V.Paurys dar vienu įvarčiu didina Olimpo persvarą ir deda tašką šiose rungtynėse.Olimpas švenčia pergalę rezultatu 5-3

Tai buvo paskutinės Šiaulių m.atvirojo ledo ritulio čempionato rungtynės šiais metais.Netrukus bus paskelbtas antrojo rato likusių rungtynių tvarkaraštis.Sekite informaciją.