Po baudinių serijos pergalę šventė aikštelės šeimininkai

Po ilgesnės pertraukos, praėjusį sekmadienį, Ledo linija žaidė reguliariojo sezono ZAHL veteranų čempionato rungtynes su vietos ZEMGALE klubu.Ledo linija iškovojusi tris pergales iš eilės,ne juokais išgąsdino čempionato dalyvius,todėl šio susitikimo buvo laukiama su dideliu susidomėjimu,tą bylojo žiūrovų skaičius.

Tiek vienai,tiek kitai komandai, pergalė buvo žūt būt reikalinga norint kovoti dėl čempionato medalių.Aikštelėje nuo pat pirmų minučių vyko apylygė kova.Įpusėjus pirmajam kėliniui po truputį išryškėjo Ledo linijos pranašumas,bet šeimininkų vartininkas buvo nepramušamas.Kėlinys baigėsi taikiai 0-0.

Antrajame kėlinyje jau labiau dominavo svečiai.Metimai sekė vienas po kito,bet rezultatas nesikeitė.ZEMGALE vartininkas žaidė tiesiog fantastiškai.

Ledo linija rungtynių pabaigoje įgavo realų šansą išsiveržti į priekį,kuomet už grubų žaidimą du ZEMGALE komandos žaidėjai atsisėdo ant prasikaltusių suolelio.Net ir turėdami dviejų žaidėjų pranašumą,lietuvaičiai nesugebėjo pramušti priešininkų vartininko.Per pagrindinį rungtynių laiką nė vienai iš komandų nepavyko pasižymėti,todėl nugalėtojas turėjo paaiškėti po baudinių serijos.

Sėkmė lydėjo aikštelės šeimininkus,kuriems trečiasis bandymas buvo sėkmingas.Ledo linijai nepasisekė nuginkluoti ZEMGALE vartininko nė karto.Galutinis rungtynių rezultatas 1-0 ZEMGALE šventė pergalę.