Ledo linijos triumfas FSZ tarptautiniame turnyre

Itin sėkmingas praėjęs savaitgalis  Ledo linijos komandai,kuri laimėjo visus keturis susitikimus ir tapo tarptautinio FSZ ledo ritulio turnyro nugalėtoja Rygoje.

Antrus metus organizuojamas turnyras šį kartą tapo dar didesnis.Be jau dalyvavusių komandų iš Latvijos, Baltarusijos ir Lietuvos,prisijungė ir komanda iš Rusijos – Sankt Peterburgo Ladoga komanda.Turnyras vyko tris dienas,komandos sužaidė po keturis susitikimus.

Pirmieji Ledo linijos varžovai buvo bene labiausiai tituluoti – AK Bars fanų komanda sudaryta iš stipriausių Latvijoje gyvenančių ir pagrindinę AK Bars komandą palaikančių rusakalbių latvių.

Vis tik pirmiesiems pasižymėti pavyko Ledo linijos ritulininkams.0,8min.V.Parhomenko,po E.Baltaragio perdavimo išvedė komandą į priekį.Tituluotieji varžovai niekaip negalėjo susitaikyti su rezultatu švieslentėje.AK Bars uždavė didžiulį rungtynių tempą,kol pagaliau 12min.rezultatą išlygina.1-1

16min.Ledo linija vėl pelno įvartį ir susigrąžina turėtą pranašumą.Pirmo kėlinio pabaiga.

Antrajame kėlinyje vyksta kova dėl kiekvieno aikštelės metro,tačiau nė vienai iš komandų nepavyksta pasižymėti.Po dviejų kėlinių 2-1 Ledo linija priekyje.

Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštelėje toks pat,koks buvo pirmuose dvejuose.AK Bars spaudžia išsišokėlius,Ledo linija savo ruožtu stengiasi apsiginti ir išsaugoti minimalią persvarą.Baigiantis trečiajam kėliniui (53min.) Ledo linijai pavyksta dar kartą pramušti priešininkų vartininką.3-1!! Kaip vėliau paaiškėjo tai buvo paskutinis įvartis šiose rungtynėse.Ledo linija švenčia istorinę pergalę!

Savaime tapo suprantama,kad po šios pergalės išaugo ir nauji tikslai.Ledo linija sieks kovoti dėl pagrindinės taurės!!

Pailsėjusi lygiai tiek,kiek reikia laiko ledui paruošti,Ledo linija išbėgo į aikštelę antrajam susitikimui.Šį kartą priešininkas-turnyro organizatorių BTC Jevrus komanda.Sustiprinę komandą,organizatoriai tikėjosi įveikti ne tik Ledo liniją,bet ir realiai pretendavo į nugalėtojų titulą.Pirmasis kėlinys baigėsi 2-0 Ledo linijos naudai.Antrajame Ledo linija pridėjo dar du.Intriga trumpam grįžo rungtynių pabaigoje,kai šeimininkai pelnė du įvarčius be atsako ir rezultatas tapo ne toks jau užtikrintas 4-2.Ledo linija sugebėjo susikaupti ir išsaugoti turimą persvarą.Galutinis rungtynių rezultatas 4-2 Ledo linija švenčia antrąją pergalę turnyre.

Antroji turnyro diena.Ledo linija prieš  Sankt Peterburgo Ladogą.Šiose rungtynėse Ledo liniją ir vėl lydėjo sėkmė.Pirmasis kėlinys 1-1.Antrasis – 1-0,Trečiasis 2-0.Galutinis rungtynių rezultatas 4-1 Ledo linija naudai.

Po šių laimėtų rungtynių tapo aišku,kad Ledo linijos pavyti jau niekas negali,todėl antroje dienos pusėje vykęs susitikimas tarp Ledo linijos ir Minsko Sparta,tik formalumas.Šią dvikovą Ledo linija laimi 6-1.

Ledo linija laimėjo antrąjį FSZ tarptautinį ledo ritulio turnyrą.Šis puikus rezultatas tapo įamžintas ant pereinamosios taurės,kuri bus saugoma pas turnyro organizatorius. Antroji vieta atiteko pirmojo turnyro nugalėtojui – AK Bars komandai,treti liko šeimininkai – BTC Jevruss komanda.