Rezultatas tas pats,tik nugalėtojas kitas

Vakar vyko eilinės Šiaulių m.atvirojo ledo ritulio čempionato rungtynės.Susitiko Panevėžio Olimpas – Telšių HK Mastis.Pirmąjį tarpusavio susitikimą pajėgesni buvo panevėžiečiai,kurie rezultatu 3-2 šventė pergalę.Šį kartą stipresni buvo telšiškiai,kurie pergalę šventė tokiu pačiu rezultatu.Taigi niekas niekam neskolingi..

Rungtynes sėkmingiau pradėjo Olimpas.13min.D.Jankauskas išveda savo komanda į priekį.Komandos apsikeičia pavojingais epizodais,bet tai neturi jokios įtakos rezultatui.Pirmasis kėlinys Olimpo.1-0 jie priekyje.

Įpusėjus antrajam kėliniui HK Mastis pavyksta rezultatą išlyginti.29min.A.Mickevičius tiksliai smūgiuoja į vartus 1-1.Olimpas dar kartą demonstruoja ryžtą siekti pergalės.Praėjus vos 1 min. po išlyginamojo įvarčio, Olimpas vėl priekyje ( R.Kelečius). Lygiai už minutės Mastis vėl rezultatą lygina.Intriga sugrįžta.

Likus žaisti mažiau nei 3min.sėkmė aplanko HK Mastis,kurie rezultatą persveria savo komandos naudai.Olimpas bando gelbėtis,tačiau pritrūksta laiko.Galutinis rungtynių rezultatas 3-2 HK Mastis švenčia pergalę ir atsilygina Olimpui už pralaimėjimą pirmajame rate.

Sekančios Šiaulių m.ledo ritulio čempionato rungtynės bus žaidžiamos šį ketvirtadienį.Susitiks Ledo linija su HK Mastis.Rungtynių pradžia 19.25val.turnyrine II ratas nauja