Ledo linija įveikė HK Mastį

Vakar buvo žaidžiamos eilines Siaulių m.atvirojo ledo ritulio čempionato rungtynės.Susitiko ,vienas kita gerai pažįstantys priešininkai – Ledo linija ir Hk Mastis. Iki šių rungtynių komandos buvo surinkusios vienoda įmuštų-praleistų įvarčių santykį,tiesa Ledo linija buvo sužaidusi vienomis rungtynėmis mažiau.
Pirmieji pasižymėjo,kaip jau tapo įprasta,Ledo linijos priešininkai.Hk Mastis savo sąskaitą atidarė 16 min.Ledo linija ir vėl atiteko besivejančiųjų vaidmuo.Laimei tai truko neligai.17min. V.Adomaitis atstato persvarą.Pirmasis kėlinys baigiasi taikiai 1-1
Antrajame kėlinyje jau labiau dominuoja šiaulieciai. 24min. rezultatą persveria V.Parhomenko.Telšiškiai vis rečiau užsibūna Ledo linijos zonoje,tiesa rengti greitas kontratakas tas jiems netrukdo.
31 min.Ledo linija didina persvarą iki 2tšk.Rodėsi šiauliečiai užsitikrino ramų gyvenimą,bet nelemta klaida puolime ,suteikia HK Mastis žaidėjui A. Mackevičiui išbėgti vienam prieš šiauliečių vartininką ir rezultatas tampa vėl trapus 3-2.
Per likusią rungtynių dalį HK Mastis bando žūt būt rezultatą išlyginti,Ledo linijos tikslas -apsiginti ir išvengti  baudinių serijos.37 min. Ledo linija pelno pergalingą ivartį ir pelnytai švenčia pergale.Galutinis rungtynių rezultatas 4-2.

Įvarčius pelnė: Ledo linijai V.Parhomenko 2įv.,V.Adomaitis ir G.Parnarauskas po 1įv.

HK Masčiui : A.Kožickis ir A. Mackevičius po 1įv.