Dar vieną Ledo linijos pergalė ZAHL veteranų čempionate

Šį šeštadienį Jelgavos mieste Ledo linija žaidė eilines ZAHL veteranų čempionato rungtynes su FORSI komanda.Pastaroji komanda šiuo metu įsikūrusi paskutinėje turnyrinės lentelės vietoje.Nežiūrint į tai,lengvų rungtynių tikėtis buvo naivu.

Kiek aktyviau rungtynes pradėjo Ledo linijos ritulininkai.Į rungtynes atvykę viso labo dviem penketukais,svečiai gerai nusiteikė rungtynėms.Išsikėlę tikslą žūt būt laimėti,Ledo linijos ritulininkai po truputį link jo ir ėjo.Netrukus iniciatyva jau priklausė komandai iš Lietuvos. Pirmasis įvartis į priešininkų vartus krito 14min. ( A. Jansons) 17min.dar kartą priešininkų vartininkui teko ritulį traukti iš savo vartų ( E.Baltaragis). Pirmasis kėlinys 2-0

Antrasis kėlinys taip pat priklausė Ledo linijai.25min.A.Jansons rezultatą didina iki 3įv.Antrajame kėlinyje Ledo linija pelnė dar du įvarčius.Priešininkams  pasižymėti pavyko tik kartą.Galutinis rungtynių rezultatas 5-1.