Ledo linijos pergalė minimaliu skirtumu

Vakar dienos rungtynėse Ledo linija – Panevėžio Olimpas, pergalę rezultatu 4-3 iškovojo šiauliečiai.

Iki pirmojo kėlinio vidurio abi ekipos ieškojo raktų į sėkmę.Pirmiesiems pasižymėti pavyko šiauliečiams.10min.po A.Jokšo perdavimo įvartį pelnė V.Parhomenko.Antro įvarčio laukti ilgai nereikėjo.13min.R.Aniulis ( E.Baltaragis) rezultatą dvigubina.2-0 Ledo linijos naudai.Vis tik 16min.Olimpui pavyksta rezultatą sušvelninti.( R.Pelanis).Šiame kėlinyje daugiau pasižymėti nepavyksta niekam.Į pertrauką komandos išeina esant minimaliai Ledo linijos persvarai 2-1.

Antrajame kėlinyje vėl pirmiems pasižymėti pavyksta Ledo linijos ritulininkams.24min.įvartį pelno V.Radimonas ( A.Jokšas) Rezultatas 3-1 visiškai tenkina Ledo liniją,bet ne Olimpą.

Panevėžiečių pastangos nenueina veltui.30min.V.Mikalauskas rezultatą švelnina iki minimumo,tuo pačiu sugrąžindamas intrigą

.Ledo linijai prireikė vos dviejų minučių atstatyti skirtumą.31min.V.Parhomenko pelno Ledo linijai ketvirtą įvartį,kaip vėliau paaiškėjo,paskutinį šiose rungtynėse.

34min.panevėžiečiai vėl švelnina rezultatą.Po V.Mikalausko perdavimo įvartį pelno R.Pelanis.Olimpas deda visas pastangas rezultatą išlyginti,Ledo linija apsiginti.Labiau pasiseka pastariesiems.Galutinis rungtynių rezultatas 4-3.Ledo linija švenčia pergalę.