Praėjęs savaitgalis Ledo linijai buvo sėkmingas

Ledo linija tęsia dalyvavimą ZAHL veteranų čempionate. Vakar šiauliečių komanda žaidė dvi rungtynes ir iškovojo dvi pergales.

Pirmasis priešininkas pajėgi BAUSKA komanda.Iki šio susitikimo BAUSKA puikavosi penktoje vietoje,Ledo linija – šeštoje.Faktas,kad komandos rikiuojasi viena šalia kitos, dar kartą įrodo apie panašų ekipų pajėgumą.

Sėkmingiau rungtynes pradėjo šeimininkai,kurie pirmajame kėlinyje daug dažniau atakavo Ledo linijos vartus,tačiau niekaip negalėjo jo pramušti.Pirmojo kėlinio pabaigoje,komandoms žaidžiant keturi prieš keturis,priešininkams pavyko pelnyti įvartį ir laimėti pirmąjį kėlinį.Įvartis buvo toks apmaudus,nes pasiektas paskutinę kėlinio sekundę.Gavę įvartį į rūbinę Ledo linijos ritulininkai turėjo apie ką pakalbėti pertraukos metu.

Sukrėtimas pirmojo kėlinio pabaigoje,Ledo linijai išėjo į naudą.Komanda tarsi pabudo iš žiemos miego.Pradėjo žaisti daug agresyviau ir tas davė vaisių.27min. pavyksta rezultatą išlyginti ( A.Jansons), jau 28min.skirtumas dvigubinamas (J.Zans) Praėjus dar kiek daugiau nei minutei,Ledo linijai pavyksta dar sykį rezultatą padidinti ( A.Jansons).

BAUSKA komandai trumpam pavyksta grąžinti intrigą,kuomet žaisdami daugumoje 39min.rezultatą švelnina 3-2.Paskutinę min. šalinama po vieną žaidėją iš komandos.Prasideda Ledo linijos vartų šturmas.Priešininkas sodina vartininką ant suolo,išleidžia penktą žaidėją.

Ledo linija drausmingai sužaidžia paskutinę rungtynių atkarpą ir pelno taip reikalingus taškus.3-2 Ledo linija švenčia pergalę.

Iš karto nuvalius ledą Ledo linijos ekipa išbėgo antrajam susitikimui su FORSI komanda.Su šia komanda Ledo linija jau buvo žaidusi pirmajame rate.Tuomet rezultatu 5-0 pergalę šventė lietuvaičių komanda.

Pirmo įvarčio ilgai laukti neteko.3min.pavyksta pasižymėti R.Dembinskiui.6min.A.Jansons rezultatą dvigubina.2-0 Pirmajame kėlinyje Ledo linijai pavyksta pelnyti dar du įvarčius be atsako.12min.E.Baltaragis,15min.M.Švagers. Po pirmo kėlinio 4-0 Ledo linija priekyje.

Susikrovę solidų pranašumą pirmajame kėlinyje,Ledo linijos ritulininkai, patys to nenorėdami sumažina tempą.Žaidimas tampa daug lėtesnis.Panašu,kad komandos susitaikė su rungtynių baigtimi.

34min.FORSI komandai pavyksta pelnyti pirmąjį įvartį ( I.Tikans) Šis įvartis vėl pažadina Ledo liniją.39min.S.Kazlauskas atstato turėtą persvarą,o paskutinėmis sekundėmis R.Aniulis deda tašką šiose rungtynėse.Iškovota pergalė rezultatu 6-1.

Po šių dviejų pergalių Ledo linija palypėja vienu laipteliu aukščiau turnyrinėje lentelėje.Ateinantį šeštadienį lietuvaičiai taip pat žais dvejas rungtynes.Šį kartą priešininkai gan stiprūs- LIELUPE ie ZEMGALE komandos.