Dar viena įtikinama HK Mastis pergalė Šiaulių m.ledo ritulio čempionate

Vakar buvo žaidžiamos Šiaulių m.ledo ritulio čempionato antrojo rato rungtynės tarp vietos Sakalo ir HK Mastis komandų.Šiauliečiai buvo priversti ir antrą kartą pripažinti priešininkų pranašumą.

Galingai pradėję rungtynes, žemaičiai jau pirmajame kėlinyje sudėliojo visus taškus ant I.Nuo kėlinio vidurio pradėję mušti įvarčius,telšiškiai tai darė reguliariai kas trys minutės.Viso HK Mastis pirmajame kėlinyje pelnė keturis įvarčius be atsako.4-0 HK Mastis naudai.

Užsitikrinę ramų gyvenimą pirmajame kėlinyje,HK Mastis, į antrąjį išbėgo tik formalumui.Žaisdami savo malonumui, HK Mastis ritulininkai, išsaugojo turėtą persvarą po pirmojo kėlinio.Antrajame komandos apsikeitė po tris įvarčius.Esant galutiniam rungtynių rezultatui 7-3 HK Mastis šventė pergalę ir  įsirašė dar vieną pergalę į savo sąskaitą.

Po šių rungtynių HK Mastis užbaigė antrojo rato rungtynes,įsitvirtino antrojo turnyrinės lentelės vietoje ir tapo rezultatyviausia čempionato komanda.Tiesa Ledo linija dar gali pastarąjį titulą perimti,bet norint tai padaryti šiauliečiams reikia per likusius du susitikimus pelnyti aštuonis įvarčius.

Sekančios Šiaulių m. ledo ritulio čempionato rungtynės bus žaidžiamos vasario 9d.Susitiks Panevėžio Olimpas – Šiaulių Šaulys.