Ledo linija patyrė nesėkmę ZAHL veteranų čempionate

Vakar Ledo linija žaidė eilines ZAHL veteranų čempionato rungtynes su Iecava komanda.Pirmajame rate akivaizdžiai stipresni buvo latvių ritulininkai,kurie šventė pergalę rezultatu 9-3.

Rungtynes Ledo linija pradėjo visiškai nepasiruošusi kovoti dėl pergalės.Susikaupimo stokos pasekmės akivaizdžios – dešimtą min. 0-3. Grubios klaidos rungtynių pradžioje,kaip vėliau paaiškėjo,buvo lemiamos rungtynių baigčiai.

Baigiantis pirmajam kėliniui Ledo linijai pavyko rezultatą sušvelninti 3-1

Antrąjį kėlinį Ledo linijos komanda pradėjo visiškai kitokiu tempu.Matėsi komandos pastangos gelbėti rungtynių rezultatą.Antroje antro kėlinio pusėje,Ledo linija perėmė iniciatyvą į savo rankas,nuolat spaudė varžovus jų pačių zonoje,atliko daugybė metimų,bet įvarčių pelnyti niekaip nepavyko. Šiame kėlinyje komandos apsikeitė po įvartį.Galutinis rungtynių rezultatas 4-2 Iecavos naudai.

Reziumuojant, galima būtų teigti,kad Ledo linijai tai buvo juoda diena.Pagal metimų į vartų skaičių akivaizdžią persvarą turėjo Ledo linijos komanda,priešininkai realiai realizavo 50% metimų.Rungtynių pradžia priklausė priešininkams,antroji susitikimo dalis- Ledo linijai.

Šis pralaimėjimas atitolino Ledo linijos šansus kovoje dėl prizinės vietos reguliariajame sezone.

Ledo linijos laukia dar du susitikimai.Nuo jų baigties priklausys,kurią vietą Ledo linija užims po reguliariojo sezono ir kurį priešininką gaus atkrentamosioms rungtynėms.