Ledo linija gimtadienio dienos proga kapitonui padovanojo pergalę

Vakar Ledo linija žaidė eilines Šiaulių m.atvirojo čempionato rungtynes su Šiaulių Šauliu.Rungtynes rezultatu 9-3 laimėjo Ledo linija.Komanda šią pergalę skyrė savo kapitonui,kuris būtent tą dieną šventė savo gimtadienį.Pats sukaktuvininkas prie dovanos sau, prisidėjo trimis įvarčiais.

Rungtynių pradžia nežadėjo nieko gero Šaulio komandai.Ledo linija jau pirmą minutę  pelnė pirmąjį įvartį ( 00,43min.E.Baltaragis) Laimei,Šaulys sugebėjo atsitiesti po šio nokdauno ir garbingai žaidė toliau.

17min. E.Baltaragis dar kartą siunčia ritulį į Šaulio vartus.Rezultatas 2-0.Pirmo kėlinio pabaiga.

Antrą kėlinį Šaulys pradėjo dar prasčiau.Per penkias antro kėlinio minutes,Ledo linija pelnė tris įvarčius be atsako ir rezultatas tapo daugiau nei įtikinantis – 5-0. 31min. V.Parhomenko rezultatą didina iki 6-0.

Rungtynių baigtis jau nekėlė niekam abejonių.Esant dideliam skirtumui Ledo linija  atsipalaidavo ir už tai buvo nubausti įvarčiu.33min. H.Navickas pelno Šauliui pirmąjį įvartį. Praėjus dar minutei,K.Dilinskas muša dar vieną įvartį.6-2

Toliau seka du Ledo linijos įvarčiai. ( V.Parhomenko,K.Kuodys). Prieš paskutinę rungtynių min. T.Zupka  pelno Šauliui trečią įvartį.8-3.

Paskutinę rungtynių min. Ledo linija pelno dar vieną įvartį.Galutinis rungtynių rezultatas 9-3 Ledo linijos naudai.