Sužaistos pirmosios trečio rato rungtynės

Rungtynėmis tarp Šiaulių Ledo linijos ir Telšių HC Mastis startavo Šiaulių m ledo ritulio čempionato III ratas. Šiose rungtynėse sėkmė lydėjo aikštelės šeimininkus – Šiaulių Ledo linijos komandą,kuri rungtynes laimėjo rezultatu 9-2

Rungtynes Ledo linija pradėjo visiškai nenusiteikusi rimtai kovai,jautėsi visiškas atsipalaidavimas. Žaidimas rungtynių pradžioje,aikštelės šeimininkams nežadėjo nieko gero. Nežiūrint į tai, penktą rungtynių minutę,V.Parhomenko išveda savo komandą į priekį. 1-0 Ledo linijos naudai.7min. rezultatą padvigubina K.Kuodys. Praėjus lygiai minutei,Ledo linijos žaidėjas G.Parnarauskas didina Ledo linijos persvarą iki 3-0.Toliau seka visiškas atsipalaidavimas ir už tai aikštelės šeimininkus V.Čiginskas baudžia įvarčiu.3-1

Šiame kėlinyje komandos dar apsikeičia po įvartį.Į pertrauką žaidėjai išeina esant rezultatui 4-2 Ledo linijos naudai.

Antrasis kėlinys visiškai priklausė Ledo linijai.Šiauliečiai sugebėjo įmušti penkis įvarčius be atsako ir rungtynes laimėjo įtikinamu rezultatu 9-2

Įvarčius komandoms pelnė: Ledo linijai : V.Parhomenko,E.Baltaragis,M.Knita ir K.Kuodys po 2įv., G.Parnarauskas 1įv.

HC Masčiui : V.Čiginskas ir A.Kožickis po 1įv.

Artimiausios rungtynės bus žaidžiamos ateinantį pirmadienį t.y kovo 9d. Susitiks Šiaulių Šaulys – Telšių HC Mastis.Rungtynių pradžia 19.30val.