Apylygėje kovoje Olimpas šventė pergalę

Sužaistos dar vienerios trečio rato rungtynės,kuriose po įtemptos kovos, pergalę šventė Panevėžio Olimpas.

Sakalo žaidėjai į aikštelę išbėgo rimtai nusiteikę,mat po ilgesnės pertraukos į rikiuotę grįžo žaidžiantysis treneris M.Šlepetis,todėl komanda jau tikėjosi kovoti dėl taškų.

Rungtynių pradžia sėkmingiau susiklostė Panevėžio komandai. 4min.V.Paurys išveda Olimpą į priekį.

Vėliau žaidimas išsilygina.Tai viena ,tai kita komanda susikuria progų siekti įvarčiui,bet nė vienai įmušti nesiseka.Pirmasis kėlinys baigėsi minimalia Olimpo persvara.

Antrąjį kėlinį komandos demonstruoja apylygį žaidimą.Sakalas stengiasi rezultatą lyginti,Olimpas savo ruožtu,didinti skirtumą.

Įpusėjus kėliniui, Sakalas neišnaudoja idealios progos rezultatą išlyginti,kuomet puolėjas iššoka vienas prieš Olimpo vartininką,bet įmušti nepasiseka.

Rungtynių pabaigoje 4 min.baudžiamas Sakalo žaidėjas M.Šlepetis. Tai reiškė,kad Sakalo viltis kovoti dėl pergalės,žlugo.Šiauliečiai iki rungtynių pabaigos žaidė mažumoje.

Suteiktu pranašumu gerai pasinaudojo Olimpas.37min.G.Šukys pelno savo komandai įvartį ir deda tašką šiose rungtynėse.Galutinis rungtynių rezultatas 2-0 Olimpas švenčia pergalę.