Sakalas atsilaikė pusantro kėlinio

Vakar buvo sužaistos dar vienerios trečio rato rungtynės.Susitiko Šiaulių Sakalas ir Šiaulių Šaulys.Rungtynes rezultatu 3-1 laimėjo Šaulio komanda.

Komandos jau buvo susitikusios du kartus ir po kartą šventė pergales,todėl trečiasis susitikimas buvo svarbus abiem ekipom. Aikštelėje vyko arši kova,lygių varžovų dvikova.Šaulio komanda išsiskyrė individualiu meistriškumu,bet pranašumo užfiksuoti,niekaip nesisekė. Sakalas savo ruožtu pagirtinai žaidė,gerai gynėsi ir kartas nuo karto surengdavo greitas kontratakas,tik įvarčiui pasiekti pritrūkdavo meistriškumo ir sėkmės. Pirmasis kėlinys baigėsi taikiai 0-0.

Antrajame kėlinyje išryškėjo Šaulio pranašumas,jie jau ilgiau užsibūdavo Sakalo namų zonoje.28min.R.Dembinskis išveda Šaulio komandą į priekį,o 34min.K.Dilinskis rezultatą padvigubina.iki 2-0.Po šio įvarčio Sakalas nuleidžia rankas.35min.Į Sakalo vartus skrieja trečiasis įvartis.

Baigiantis rungtynėms S.Lapeikis pelno garbės įvartį ir švelnina rezultatą iki 1-3.Paskutinėmis rungtynių sekundėmis,Sakalas turėjo puikią progą dar kartą pasižymėti,bet šiek tiek pritrūko sėkmės. Galutinis rungtynių rezultatas 3-1 Šaulys švenčia pergalę ir tęsia kovą dėl prizinės vietos šių metų čempionate.

Šiandiena bus žaidžiamos dar vienos Šiaulių m. ledo ritulio čempionato rungtynės.Susitiks Ledo linija ir Panevėžio Olimpas.Rungtynių pradžia 19.25val.