Sužaistos dar kelerios Šiaulių m.ledo ritulio čempionato trečio rato rungtynės

Kovo 12d. susitiko Šiaulių Ledo linija ir Panevėžio Olimpas. Ledo linijai tai jau buvo nieko nelemiančios rungtynės,nes šiauliečiai galutinai įsitvirtino pirmoje turnyrinės lentelės vietoje,tuo tarpu Olimpui pergalė buvo labai svarbi kovojant dėl antros vietos šių metų čempionate.Rungtynes rezultatu 7-4 laimėjo Ledo linija.

Pirmieji įvartį pelnė Ledo linijos ritulininkai.10min.pasižymėti pavyko K.Radimonui.Nežiūrint į tai,Olimpas nuolat spaudė šiauliečius jų pačių zonoje ir tai atsipirko.12min.rezultatą lygina A.Blažinskas,o 16min. A.Blažinskas išveda savo komandą į priekį.Prieš paskutinę minutę D.Jankauskas siunčia Ledo liniją į nokdauną,pelnydamas Olimpui trečią įvartį.Pirmąjį kėlinį  Panevėžio Olimpas laimi 3-1

Antrąjį kėlinį Ledo linija pradeda galingai. Pirmąją kėlinio minutę įvartį pelno P.Šidiškis,dar už minutės V.Parhomenko rezultatą lygina 3-3. Toliau seka V.Parhomenkos šou.Vladimiras pelno tris įvarčius iš eilės ir Ledo linija pabėga 6-3. 37min.A.Blažinskas pelno savo trečiąjį įvartį,o 38min.P.Šidiškis atstato trijų įvarčių persvarą.Galutinis rungtynių rezultatas 7-4 Ledo linijos naudai.

Vakar dienos rungtynėse susitiko Šiaulių Šaulys ir Telšių HC Mastis.Abiem ekipom tai buvo labai svarbios rungtynės,Masčiui kovoje dėl antrosios vietos,Šauliui- dėl trečios. rungtynes 4-2 laimėjo žemaičiai.

Rungtynes labiau susikaupę pradėjo žemaičiai,todėl įvarčio ilgai laukti nereikėjo.Vos prasidėjus ketvirtai žaidimo minutei įvartį pelno Ž.Baleniškis.

Šiame kėlinyje HC Mastis dar du kartus skriaudžia Šaulio vartininką.Šaulys nepasižymi niekuo,nebent greitesniu čiuožimu. HC Mastis gerai ginasi ir neleidžia Šauliui laisvai atakuoti savo vartų.Pirmąjį kėlinį Mastis laimi sausu 3-0 rezultatu.

Antrajame kėlinyje jau aktyviau žaidžia Šaulys.Pirmąjį įvartį šiauliečiai pelno 29min.,tačiau 31min.Mastis atstato saugų trijų įvarčių pranašumą.

Intriga sugrįžta rungtynių pabaigoje.34min.Šaulys rezultatą švelnina iki 2-4 ( A.Alekna) Šaulys tarsi pabunda,perima iniciatyvą į savo rankas,nuolat grasina Masčio vartams.HC Mastis,savo ruožtu,pereina į gynybą,stengiasi išlaikyti turimą persvarą.

Šauliui nepavyksta pelnyti įvarčio.Galutinis rungtynių rezultatas 4-2 HC Mastis švenčia pergalę.

Šiandiena bus žaidžiamos dar vienerios trečio rato rungtynės.Susitiks Telšių HC Mastis ir Panevėžio Olimpas.Rungtynių pradžia 19,25val.Abiem ekipom labai svarbu iškovoti pergales.Žiūrovų laukia gražios rungtynės.Palaikykite savo komandas!