Paaiškėjo antros vietos laimėtojas šių metų Šiaulių m.ledo ritulio čempionate

Praėjusį pirmadienį buvo žaidžiamos eilinės Šiaulių m atvirojo ledo ritulio čempionato rungtynės.Susitiko Panevėžio Olimpas ir Telšių HC Mastis. Šias principines rungtynes rezultatu 5-3 laimėjo Žemaitijos atstovai,tuo pačiu užsitikrindami antrąją vietą šių metų Šiaulių m.atvirajame ledo ritulio čempionate.

Rungtynių pradžią geriau sužaidė žemaičiai,kurie devintą minutę jau pirmavo 2-0.

Įpusėjus kėliniui,Olimpas randa savyje jėgų ir pelno du įvarčius be atsako.Į pertrauką komandos išeina esant taikiam rezultatui 2-2.

Prasidėjus antrajam kėliniui, vaizdas aikštelėje buvo panašus į pirmo kėlinio antrąją pusę.Puikiai suprasdamos rungtynių svarbą,abi komandos demonstravo greitą ir įdomų ledo ritulį.

Įpusėjus antrajam kėliniui,prasidėjo žemaičių šou. HC Mastis pelno du įvarčius ir rezultatas jau 4-2. Panevėžiečiai dar bando nenuleisti rankų.33min.V.Mikalauskas pelno trečią Olimpo įvartį ir sugrąžina intrigą-4-3.

35min.pasižymi HC Mastis rezultatyviausias žaidėjas A.Butkevičius,kuris savo įvarčiu deda tašką šiose rungtynėse.Galutinis rungtynių rezultatas 5-3

HC Mastis į savo sąskaitą įsirašo labai svarbią pergalę ir užsitikrina sidabro medalius šių metų čempionate.