Baigėsi ZAHL veteranų čempionato reguliarusis sezonas

Praėjusį šeštadienį Ledo linija žaisdė paskutines ZAHL veteranų reguliariojo sezono rungtynes.Pagrindinio rungtynių laiko neužteko nugalėtojui išsiaiškinti,todėl buvo mušami baudiniai.Čia sėkmė lydėjo Bauska komandą,kurie susitikimą laimėjo rezultatu 3-2.

Didžiąją rungtynių dalį pirmavusi Ledo linijos komanda buvo arti pergalės. Antrajam kėliniui einant į pabaigą,Ledo linijos komandos žaidėjas baudžiamas pražanga.Varžovai įgauna kiekybinį pranašumą,kurį sėkmingai išnaudoja ir išlygina rezultatą 2-2.Per likusias dvi minutes,nei vienai iš komandų,pasižymėti nepavyksta.Lygiosios 2-2

Baudinių serijoje sėkmė lydėjo šeimininkus,kurie iš trijų įmušė du,Ledo linijos metimai tikslo nepasiekė.

Po šio pralaimėjimo Ledo linija nukrito į šeštą vietą ir kovą dėl medalių,serijoje iki dviejų pergalių,tęs su trečioje vietoje įsikūrusia Zemgale komanda.Pirmosios rungtynės įvyks kovo 29d.17,30val.