HC Mastis netikėtai pralaimėjo Sakalui

Sužaistos dar vienerios Šiaulių m. ledo ritulio čempionato rungtynės,kuriose kiek netikėtai Sakalas įveikė HC Mastis klubą.Abiem komandom šis rezultatas nieko nelėmė,gal todėl HC Mastis per daug atsipalaidavo ir už tai buvo pamokyti čempionato debiutantų.

Įpusėjus pirmajam kėliniui,pirmieji pasižymėjo Sakalo ritulininkai.15min savo komandą į priekį išvedė Š.Kulnys.

Prieš paskutinę pirmo kėlinio minutę,HC Mastis rezultatą lygina (G.Vilkas).Po pirmojo kėlinio rezultatas lygus 1-1.

Penktą antro kėlinio minutę komandos apsikeitė po įvartį.Iš pradžių Sakalas padidina rezultatą( Š.Kulnys),bet neilgam.Tą pačią minutę A.Kožickis atstato lygiąsias.

Kėlinio pabaigą geriau sužaidžia Sakalas,kurie pelno du įvarčius be atsako ir įsirašo dar vieną pergalę į savo sąskaitą.HC Mastis suteikė savotišką dovaną Sakalui.Per rungtynes telšiškiai surinko net 22baudos minutes,Sakalas – 2min.

Artimiausios Šiaulių m.atvirojo čempionato rungtynės įvyks kovo 30d.Susitiks Panevėžio Olimpas ir Šiaulių Šaulys.Rungtynių pradžia 19.25val.

Priminsime ,kad šių rungtynių baigtis,praktiškai nulems trečios vietos laimėtoją,todėl drąsiai galima teigti,kad žiūrovų laukia gražus reginys.Kviečiame palaikyti savo komandas!