Mažas žingsnelis finalo link

Vakar dienos rungtynėse, kovoje dėl patekimo į finalą,pergalę šventė Ledo linijos komanda.Dėl kelialapio į finalinį ketvertą Ledo linija kovoja su Zemgale komanda,kuri po reguliaraus sezono iškovojo trečią vietą.Pirmoje akistatoje iškovota pergalė rezultatu 4-2.

Pirmieji įvartį pelno priešininkai,kurie 4min.Ragovskio dėka išsiveržia į priekį.Ledo linija po šio nokdauno atsigauna labai greitai.Penktą kėlinio min.P.Šidiškis rezultatą lygina.1-1

Vėliau Ledo linija surengia tikrą šou.11min.P.Šidiškis pelno savo antrą įvartį,o 16min.rezultatą iki dviejų įvarčių persvaros didina J.Zans.

Baigiantis kėliniui Ledo linija apmaudžiai klysta ir varžovai mažina skirtumą iki minimumo.Po pirmo kėlinio 3-2 Ledo linija priekyje.

Į antrą kėlinį Ledo linija išbėga kovoti tik dėl pergalė.Į rungtynes atvykę viso labo devyniese,Ledo linijos ritulininkai demonstruoja gerą žaidimą.Visas varžovų pastangas išlyginti rezultatą,Ledo linijos komanda paverčia niekais.Negana to,26min.I.Smilgins didina persvarą iki dviejų įvarčių.4-2

Likusią rungtynių dalį pasižymėti nepavyksta niekam.Galutinis rungtynių rezultatas 4-2 Ledo linija švenčia pergalę.

Atsakomosios rungtynės vyks balandžio 4d.