Geriausias sezono rungtynes sužaidęs Šaulys užsitikrino trečią vietą

Šiaulių m. atvirasis ledo ritulio čempionatas eina į pabaigą.Vakar buvo sprendžiamas trečios vietos likimas,į kurią pretendavo Panevėžio Olimpas ir Šiaulių Šaulys.Sėkmė lydėjo šiauliečius,kurie demonstruodami gerą žaidimą,nugalėjo panevėžiečius rezultatu 6-0.

Rungtynių pradžia buvo nervinga.Abi ekipos suprato rungtynių svarbą,todėl žaidimas buvo atsargus,daugiau gynybinis.

Įpusėjus kėliniui pirmieji prabilo šauliukai.A.Jokimčius išveda savo komandą į priekį.1-0.

Šiame kėlinyje daugiau pasižymėti nepavyksta niekam.

Antrąjį kėlinį Panevėžiečiai pradėjo galingu šturmu.Rodėsi tuoj,tuoj,rezultatas taps lygus.Šauliui pavyksta apsiginti ir susigrąžinti trumpam prarastą iniciatyvą.

27min.V.Juozelaitis pelno Šauliui antrą įvartį.2-0

Po šio įvarčio Olimpas palūžta.Prasideda Šaulio šou.Šiauliečiai pelno dar keturis įvarčius be atsako ir užtikrinti laimi mažojo finalo dvikovą- 6-0.

Įvarčius pelnė: V.Juozelaitis 2įv.,A.Jokimčius, D.Aleknavičius, D.Gronskas ir Kužantis po 1įv.