Ledo linija čempionatą užbaigė pergale

Vakar sužaistos paskutinės 2014/2015m.sezono Šiaulių m. atvirojo čempionato rungtynės.Susitiko dvi vietos komandos- Ledo linija ir Šaulys.Šiose atkakliose rungtynėse pergalę rezultatu 3-1 iškovojo Ledo linija.

Šaulio ritulininkai po iškovotų bronzos medalių, į šias rungtynes išbėgo tarsi ant sparnų. Nuo pat pirmų minučių šauliukai ėmė iniciatyvą į savo rankas.Noro siekti pergalės neužgožė ir pirmasis praleistas įvartis.kurį 5min.pelno V.Parhomenko.

Nežiūrint į tai,kad Šaulys dažnai grasino Ledo linijos vartams, 15min. šauliukams tenka dar kartą traukti ritulį iš savo vartų.

Baigiantis kėliniui Šauliui pavyksta rezultatą sušvelninti.2-1( 18min.T.Zupka)

Antrajame kėlinyje komandos demonstruoja vienodą žaidimą.Tai viena,tai kita, retsykiais surengia pavojingas atakas,tik sėkmė lydi vieną.33 min.V.Parhomenko pelno dar vieną įvartį.Kaip vėliau paaiškėjo tai ir buvo paskutinis įvartis šiose rungtynėse.Galutinis rungtynių rezultatas 3-1 Ledo linija švenčia pergalę.

Baigėsi 2014/2015m.sezono Šiaulių m.atvirasis čempionatas.Nugalėtojais tapo Ledo linija,antra vieta atiteko HC Mastis,trečia- Šauliui.Panevėžio Olimpas- ketvirti,čempionato debiutantai- Sakalas-penkti.

Šiandiena 18val.vyks čempionato uždarymo šventė.Šventė prasidės “ Master show“ konkursais,kuriuose bus išsiaiškinti nugalėtojai.Po to bus žaidžiamos rungtynės.Vienoje pusėje komanda sudaryta iš Šiauliečių ( Ledo linija,Sakalas ir Šaulys),kitoje žemaičių ir aukštaičių rinktinė ( Olimpas ir Mastis).Po šių rungtynių bus apdovanoti čempionato nugalėtojai,prizininkai,bei komandos užėmusios ketvirtą ir penktą vietas.Taip pat bus apdovanoti įvairių nominacijų nugalėtojai.

Sportininkus kviečiame aktyviai dalyvauti! Linkime gerų emocijų!

turnyrine