Atsakomosiose rungtynėse Ledo linija patyrė nesėmę

Praėjusį šeštadienį Ledo linija žaidė atsakomąsias,dėl patekimo į pusfinalius, ZAHL veteranų čempionato rungtynes.Kaip jau tapo įprasta,Ledo linija į rungtynes atvyko nepilna sudėtimi,todėl rimčiau pasipriešinti Zemgale komandai,nepavyko.Nuo pat pirmų minučių,Ledo linijai atiteko besivejančio vaidmuo.

Pirmą kėlinį Ledo linija pralaimėjo sausai-3-0.

Antrajame  kėlinyje,į vieną Zemgale komandos įvartį,pavyko atsakyti dviem.31min.pasižymėti pavyko P.Šidiškiui,o iki rungtynių pabaigos likus vos 1sek.,įvartį pelnė E.Baltaragis.

Apibendrinant galima būtų pasakyti,kad Ledo linija susiduria su ta pačia,jau įprasta tapusia,problema.Labai blogai žaidžiama rungtynių pradžioje,vėliau perimama iniciatyva,bet pritrūksta laiko.Teisybės dėlei,reiktų pažymėti,kad komandos vartininkas sužaidė toli gražu ne savo geriausias rungtynes.

Po šio pralaimėjimo serijos iki dviejų pergalių rezultatas išsilygino- 1-1.Sutapimas ar komandų vienodas pajėgumas lėmė,kad abiejų rungtynių rezultatas identiškas 4-2 ir 2-4.Į šį klausimą atsakymą gausime jau netrukus.Ateinantį penktadienį t.y balandžio 10d.planuojamos trečios- lemiamos rungtynės.Laimėjusi komanda pusfinalyje susitiks su MMM,kuri reguliariajame sezone iškovojo pirmą vietą.

Viena pusfinalio pora jau aiški.Antros vietos laimėtoja Iecava komanda jau sulaukė savo varžovo.Juo tapo Vianor,kurie atkrentamosiose rungtynėse iki dviejų pergalių įveikė Bauska komandą.Šios poros ginčui išspręsti pakako dviejų susitikimų.